Як обрати бутси відповідно до позиції гравця на футбольному полі

0
250

З дитинства багато з нас мріяв грати за відомі футбольні клуби та демострувати таку ж техніку як Роналдо та Мессі. А для того щоб показувати таку гру на полі потрібно мати як мінімум профейсні бутси. Колись купути справжні оригінальні бутси типу Adidas Predator було надзвичайно важко. Сьогодні все ж прогрес дістався і до нас, тому ми можемо придбати таке професійне та оригінальне взуття і демострувати на футбольному полі те, на що справді здатні. Вибір бутсів залежить від типу поверхні на якій ви будете грати (штучне покриття, природній газон) та вашої ігрової ролі. В цій статті розповімо Вам, що потрібно знати про типи бутс перед покупкою і як вибрати модель відповідно до вашої позиції на полі. Умовно на футбольному полі виділяють наступні позиції:

  • захисники;
  • півзахисники;
  • нападаючі;
  • воротарі.

Звичайно, крім цих позиції можна виділити і інші, але вони все ж відштовхуються від перелічених вище. Як правило, бренди, які виготовляють футбольне екіпірування, чудово розуміють, хто і де гратиме в їхніх бутсах. Тому є повноцінні лінійки, створені задля конкретних ігрових позицій.

Для воротарів та захисників

Гравцю оборони важливо мати бутси, які виготовлені з твердого матеріалу і не допускають ковзання. Падіння у відповідальний момент навряд чи входить у ваші плани, якщо ви обороняєте ворота своєї команди. А плотність бутс допоможе уникнути травм при підкатах та зіткненнях. Зайвим не буде і «шкарпетка», яка закриває гомілковостоп. Це також зменшить ризики пошкоджень.

Для півзахисників

Взуття гравців центру поля має бути максимально зручним, адже якщо ви вирішили, що ця позиція вам ідеально підходить, будьте готові дуже багато бігати. Тому бутси мають бути легкими, але при цьому добре сидіти на нозі. Ми рекомендуємо шкіряне взуття із устілкою.

Для нападників

Бутси нападника насамперед мають бути легкими. Все таки ніщо не повинно зупинити вас при підході до чужих воріт. Взуття повинне облягати ногу, а гладка шкарпетка сприяє більшій варіативності при ударі по м’ячу. До прикладу, чудовим вибором для нападників є бутси лінійки Adidas Nemeziz. Такі бутси забезпечуються гнучкість для динаміки руху та підходять для гравців, які люблять дриблінг.

на фото бутси ADIDAS NEMEZIZ

Варто зазначити, що при купівлі футбольних бутс потрібно звертати увагу і на поверхню на якій ви гратимете у футбол чи мініфутбол. Саме тому при виборі бутс попросіть консультантів надати Вам інформацію щодо призначення бутс відповідно до покриття поля. Бажаємо Вам вдалої гри і чудових емоцій від футболу.