Як не помилитися з вибором срібної каблучки?

0
285

В ієрархії ювелірних виробів каблучки, мабуть, займають чільне, королівське місце. Каблучка – це початок і основа, що дає продовження всього іншого. Зараз вибір каблучок надзвичайно велилий: каблучки прості, у вигляді обруча, каблучки з орнаментом, каблучки зі вставками з напівкоштовних каменів, безрозмірні каблучки і звичайно, ж, персні.

Найрізноманітніші форми і дизайнерські рішення роблять каблучки дуже привабливим подарунком. Але, ось вгадати із розміром не завжди виходить. В таких випадках найкраще купувати безрозмірні каблучка зі срібла, адже тоді Ви точно не прогадаєте з виробом. Саме срібло, як метал володіє найкращими властивостями для виготовлення безрозмірних каблучок, а сучасні тендеції говорять, що срібні вироби стають все більш популярними. Також, звернірніть увагу на тонкий срібний перстень, адже сьогодні трендовим серед молоді вважається наявність такого аксесуару, хоча і старшим жінкам така прикраса додає шарму.

В яких випадках безрозмірні каблучки є незамінними:

  1. У спекотну погоду пальці дуже часто набрякають, в такому випадку ви зможете злегка розтиснути каблучку і комфортно носити його до кінця дня; 
  2. Ви любите носити каблучку на різних пальцях і комбінувати їх. Це дозволить сьогодні надіти улюблену каблучку на безіменний, а завтра вже на вказівний;
  3.  Ви вибираєте каблучку в подарунок і не знаєте точний розмір.

Безрозмірні каблучки додають чарівності і жіночності будь-якого образу. А на руці і зовсім виглядають не як звичайні кільця, а щось космічне! Вражає і різноманітність дизайнів: геометричні фігури, витончені гілки дерев, цікаві метелики, квіти і багато іншого! Об’ємні каблучки з фантазійним дизайном краще носити по одному, щоб не перевантажувати образ, а ось мінімалістичні вироби також можна комбінувати із звичайними золотими або срібними каблучками.

зразок безрозмірної каблучки

Додамо, зо безрозмірні каблучки відмінно підходять як для повсякденного життя, так і для особливих приводів – вони абсолютно універсальні. Але, як і з будь-якими іншими прикрасами, тут варто звертати увагу на метали і вставки. Наприклад, велике кільце з яскравим каменем або у вигляді незвичайної спіралі скоріше підійде для вечора, а ось тонке срібне або золоте колечко з фіанітамі можна надіти і в офіс.

Безрозмірна каблучка або ж тонкий срібний перстень з легкістю стане початком вашої персональної колекції або послужить подарунком для дорогої вам людини.

Каталог чудових безрозрірних каблучок Ви знайдете в інтернет-магазині “Kviten”. Тут можна придбати, як звичайні класичні каблучки, так і сучасно оздоблені з різноманітними вставками. Сподіваємося, ви знайдете саме свою каблучку, яка стане дорогою і пам’ятною прикрасою, а може і талісманом з сакральним змістом!