Як навчатимуться у школах після локдауну? Шкарлет вніс пропозицію (ПОДРОБИЦІ)

0
2652

Міністерство освіти і науки України після локдауну планує повернути звичну форму навчання лише для початкової школи. Старші класи хочуть перевести на змішану форму.

Про це заявив керівник міністерства Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі, передає “Цинічний Львів”.

Він зазначив, що дане питання особливо актуальне для батьків учнів 1-4 класів, які зараз опинилися у складній ситуації вибору між роботою та потребою допомагати дітям із навчанням.

“Принаймні молодші класи після завершення карантину можуть повернутися до повноформатного навчання. У старшій школі за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою. На жаль, прийняття остаточних рішень щодо окресленого питання не залежить від однієї людини: міністра освіти і науки або міністра охорони здоров’я.

На жаль, ухвалення остаточних рішень з окресленого питання не залежить від однієї особи: міністра освіти і науки або міністра охорони здоров’я.

Я цілком поділяю позицію та прислухаюся до аргументів фахівців, епідеміологів, лікарів, рекомендації яких ґрунтуються на моніторингах епідемічної ситуації в країні”, – наголосив Шкарлет.

Нагадаємо, у МОН повідомили, як відбуватиметься ДПА для 9-х класів у 2021 році.