Як можна замовити товари з Amazon в Україну?

0
288

Всі ми неодноразово чули про найбільший у світі інтернет-магазин Amazon, а багато з нас заходило на цей сайт. Величезний асортимент товарів з 34 різних категорій дозволить найвибагливішому покупцю знайти потрібний товар. А ціни на більшість товарів набагато менші ніж у інших інтернет-магазинах і якість товарів на найвищому рівні.

Amazon стала улюбленою площадкою для мільйонів любителів онлайн-шопінгу. І справа не в тому, що вона пропонує речі, доступні тільки для Америки або, скажімо, Німеччини. Деякі товари там банально дешевше, ніж в Україні. Але, замовити доставку товарів в Україну на пряму з  Амазон на даний час не можливо, адже наша країна не входить у список країн куди дії міжнародна доставка цієї компанії. Але зразу засмучуватися не варто, доставка з амазон в Україну можлива завдяки таким компаніям як “Easyxpress”. Це по-суті компанія посередник, яка зарекомендувала себе на ринку доставки, як надійна компанія, яка швидко і недорого дставляє товари з США в Україну.

У цій статті ми розповімо і покажемо, як купувати на Amazon з доставкою в Україну. Для цього вам потрібно зробити кілька кроків.

Крок 1. Пошук товару

Заходимо на Amazon.com реєструємося і вбиваємо в пошуковий рядок опис потрібної речі – або, якщо є, точне його назву. При реєстрації потрібно вказати адресу доставки, про це ми розкажемо у другому кроці.

Крок 2. Вказуємо адресу в США

Щоб заповнити цю графу Вам потрібно зареєстуватися на сайті компанії “Easyxpress”. Тут Ви зможете отримати адресу, яку ви маєте вписати на сайті Амазон (адреси адреси нижче на картинці). Ця адреса, це по-суті склад компанії, яка займається доставкою в Україні.Крок 3. Оформляємо замовлення на Amazon

Тепер у нас є адреса і ви можете спокійно замовляти потрібний товар. Як тільки ви вибрали потрібний товар, оформляєте його замовлення. Після цього ви отримаєте на електронну пошту лист з описом замовлення. Зверніть увагу, що гроші з карти будуть списані тільки після того, як Amazon перевірить наявність замовлених товарів на складі і запустить підготовку до відправки.

Крок 4. Відслідковуємо посилку і отримуємо своє замовлення

За допомогою спеціальних трекінг-кодів ви зможете відслідковувати, де знаходиться ваш товар. Варто зазначити, що компанія “Easyxpress” гарантує стопроценту доставку вашого замовлення. І всі хто замовляв через цю компанію задоволенні роботою цієї служби доставки з США в Україну. Звичайно, ми дуже коротко описали кроки, які потрібно здійснити щоб доставити товар з Амазон в Україну, а от більш детальну інформацію ви можете отримати в компанії доставки “Easyxpress”.