Чиста шкіра — це результат, який досягається комплексним методом. Отримати його можна з правильним харчуванням, здоровим способом життя та відповідною косметикою. Важливу роль також грає генетика. Розглянемо, які основні правила потрібно виконувати, щоб шкіра завжди була доглянутою.
Харчування та мікроклімат оселі
Ці два питання потрібно вирішувати в першу чергу. Сухе та забруднене повітря в квартирі спричиняють лущення, скупчення мікробів та забиті пори. Запобігти цьому можливо з використанням спеціальних гаджетів — це зволожувачі та очищувачі повітря. Невеликі за розміром девайси здатні виконувати функції фільтру та насичення частинками води. Використовуйте їх принаймні раз на день.
Рекомендовано відвідати дієтолога. За результатами аналізів лікар виявить продукти, що негативно впливають власне на вашу шкіру. Розповсюджені причини висипання:
- молочні продукти;
- солодощі;
- снеки;
- солодка газована вода;
- кава.
Лущення на обличчі — наслідок нестачі жирів в організмі. Причини, непереносимості та алергії завжди індивідуальні, тому варто спиратися на діагноз лікаря. Налагоджені харчування та мікроклімат забезпечать здоровий стан шкіри. Подивитись гаджети для очищення та зволоження повітря можна в каталозі Allo.ua у Львові.
Доглядові процедури
Виробники пропонують засоби на різний бюджет. Найдешевші можна купити у звичайному супермаркеті чи магазині побутової хімії. Такі засоби підходять не всім, адже зроблені з синтезованих речовин, що часто викликають алергію, подразнення, висипання або сухість. Підбір косметики для догляду індивідуальний. Розглядайте різних виробників — мас-маркет, аптечні, професійні та органічні засоби. Можна проконсультуватись з косметологом чи дерматологом. В догляді рекомендовано дотримуватись схеми:
- Очищення від макіяжу. Використовуйте міцелярну воду чи гідрофільну олію. Пам’ятайте, що ці засоби обов’язково потрібно змивати.
- Очищення шкіри. Залишки ремуверу, пил, бруд, шкірний жир змити звичайною водою неможливо. Придбайте пінку чи гель для вмивання. Розподіліть засіб на долонях та нанесіть на шкіру. Гель попередньо перетворіть на піну. Рухи мають бути нешвидкими та обережними — не тисніть на шкіру. Змивайте негарячою водою.
- Витирання. Використовуйте тільки одноразові косметичні серветки. Не беріть для витирання обличчя рушники, тим паче — загальні для всього тіла. Тканина занадто жорстка для шкіри обличчя. Якщо все-таки хочете користуватись звичайним рушником, варто придбати декілька з м’якого матеріалу. Їх треба змінювати кожного дня.
- Тонізування. Це не обов’язковий етап. Він може підвищити ефективність догляду, насичуючи шкіру корисними речовинами. Часто тоніки та тонери використовують, лікуючи акне.
- Зволоження. Після вмивання та тонізування потрібно нанести крем.
Обирайте засоби за типом своєї шкіри. Бажано купити крем з SPF-фільтром. Коли шкіра поглине зволожувальний засіб, можна нанести гель з алое або праймер для макіяжу.