“Я знаю, що він патріот України”: Саакашвілі підтримав Гордона

0
618

Як ви вважаєте, у злочинця і серійного вбивці Гіркіна немає більше можливостей говорити зі світом крім як через Гордона? Звичайно, вони є. Кому зашкодило те, що саме Гордон поставив йому всі ті питання, які не могли задати інші? Авжеж краще, щоб питання у цьому випадку задавав не журналіст, а одразу слідчий, але я думаю, що це все — шлях до з’ясування правди, до самовикриття терориста і викриття його господарів.

На своїй сторінці у фейсбук Саакашвілі похвалив і підтримав журналіста Гордона.

“Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок на Дмитра Гордона через інтерв’ю з відомим ворогом України, якого прислали з Росії для розпалювання і підтримки сепаратистів. Це професійний обов’язок журналіста розмовляти з усякого роду людьми та навіть нелюдям, в тому числі з тими, хто для нас абсолютно неприйнятний. Я знаю Дмитра Гордона. Я знаю, що він патріот України. Я знаю, що він не сприймає сепаратизм. Я знаю, що він не є прихильником цих суб’єктів, у яких він брав інтерв’ю”, – підтримав Гордона президент Грузії.

Докоряти журналісту в тому, що він ставить питання, які цікавлять суспільство, питання найнеприємнішим людям — це просто відгомін совкового минулого, яке вже не працює в сучасному світі. Любов до Батьківщини виказується в інших речах. Не в утисках свободи слова та перекритті засобів інформації. У сучасному світі перекрити інформацію неможливо. Головне, щоб у нас була інформація, щоб ми вміли її інтерпретувати і були тверді у наших переконаннях.

У цьому ефірі Гіркін дав прямі свідчення проти себе, проти Путіна, проти Російської федерації, і її спецслужб, які як мінімум будуть чудово використані при отриманні рішення міжнародного суду ООН у справі про анексію Криму і про агресію Росії на Донбасі. Хоча б заради цього варто було брати це інтерв’ю. Кажу це як юрист з досвідом ведення справ в міжнародних судових інстанціях. Дійсно, Гіркін давав і інші інтерв’ю, але він точно ще так системно не викривав себе та інших, як його змусив зробити Дмитро Гордон!

Якщо пересилити почуття відрази і реально подивитися це інтерв’ю, а я так і зробив, то можна зрозуміти, чого Дмитро хотів домогтися і чого домігся. А це реально оголення підспідка всієї російської агресії!

Україна обов’язково буде єдиною, ці вбивці обов’язково горітимуть в пеклі і Україна буде вільною країною, де кожен зможе отримувати інформацію і висловлювати свою думку!