“Я знаю, що диявол не спить”: на Тернопільщині п’яна жінка вночі побила священика-блогера за “розбещення”

0
941

У понеділок, 29 липня, мешканка міста Лановець вночі вдерлася до оселі отця Олексія Філюка та звинуватила його в тому, що він розбещує дітей. Все через відео, яке опублікував священик.

Про це у Facebook написав сам отець.

“Сьогодні за це відео https://m.facebook.com/groups/221748471654980?view=permalink&id=639467489883074 о 1:30 ночі, мешканка з м. Лановець у нетверезому стані прийшла до мене до дому і звинуватила мене у всіх смертних гріхах, які лише можуть бути!!

Сусіди свідки, також попали під “роздачу”, і бачили як вона “гупала” мене по плечах та по обличчі, погрожувала фізичною розправою і матюкала і мене і сусідів, поліція після дзвінка зреагувала швидко і за п’ять хвилин жінку у нетверезому стані забрали у лікарню на визначення вмісту алкоголю у крові!! Зараз вона і її подружки розгорнули цілу компанію і роблять мені “рекламу” . Але попри все я дякую Богу за всі випробування, і знаю що диявол не спить, а чатує що б кинути між людей ворожнечу і ненависть!”

“Я щось нічого не зрозуміла, відео як відео, і в яких гріхах можна звинувачувати людину? Дітки співають, показують хороший приклад як для молоді так і для дорослих…а може тій жінці просто екстріму в житті бракує і вона хотіла прокататись на машині з мигалками-ну так мрія збулась”,- прокоментувала Оксана Врублевич.

“А що такого в тому відео? Чи вона мама когось з дітей?”,- поцікавилася Галина Угляр.

“Вона мама цієї дівчинки, що співає”,- відповів отець Олексій Філюк.-“По її словах я розбещу дітей!”

“Відео було викладено 19.38. Це не є пізній час. 2. Коли знімалося дане відео, був день. Тому що у кімнаті не світить світло. 3. Якщо є звинувачення у педофілії, то потрібно приходити бодай у тверезому стані. А так, то стан матері говорить про щось інше”,- зазначила Любов Б’ялковська.

Обставини інциденту з’ясовуються.