“Я за те, щоби підтримати максимально наші друковані видання”, – Юлія Тимошенко

0
169

Напередодні Дня журналіста лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко поспілкувалася з представниками ЗМІ Львівщини. 

Про це повідомляє власний кореспондент ІА “Цинічний Львів“.

У час російсько-української війни регіональні засоби масової інформації, серед яких і друкована преса, опинилися на межі виживання, державна підтримка відсутня, а надходження від реклами знизилися до практично нуля.

Дальше про цю проблему пряма мова Юлії Тимошенко: “На жаль, це зараз загальнонаціональна проблема тому, що вони роздержавили районні, міські, іноді й обласні газети. У зв’язку з тим, що є проблема вартості паперу, наявності паперу, платоспроможності людей, які собі можуть дозволити підписку. Зараз друковані засоби масової інформації повільно вбивають. Ми знаємо цю проблему і,  безумовно, повинна бути державна політика підтримки таких ЗМІ.”.

Після цього Юлія Володимирівна запропонувала свій варіант вирішення проблеми.

“Ми будемо дуже вдячні, якщо ви як головні редактори таких видань дасте нашому Михайлові Михайловичу (Цимбалюк Михайло Михайлович – депутат Верховної Ради від фракції ВО “Батьківщина”, керівник Львівського обласного осередку – автор) свої пропозиції, що , на вашу думку, зараз на державному рівні могло би вам допомогти вийти з цієї тяжкої ситуації до тих пір, поки наші люди стануть більш платоспроможними і зможуть знову підписувати друковані видання”.

Лідерка ВО “Батьківщина” пообіцяла підтримати регіональні друковані видання.

Не може інтернет вбити друковані видання – це не одне й те саме. І такі глобальні газети, які ми всі з вами знаємо,  їх продовжують читати, хоча вже є й електронні версії. Я за те, щоби підтримати максимально наші друковані видання. І чекаємо на ваші пропозиції, щоби максимально включитися для їхньої реалізації”, – підсумувала Тимошенко.