“Я познайомила дідуся з Єрмаком”, – Фокіна розповіла, як її родич потрапив у ТКГ

0
608

Внучка Вітольда Фокіна і поп-співачка Маша Фокіна зробила заяву про те, що багато років дружить із главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, і її дід, екс-прем’єр-міністр Вітольд Фокін, теж знайшов із ним спільну мову щодо питання миру на Донбасі.

Про це вона сказала в інтерв’ю “1+1”, передає “Цинічний Львів”.

Маша Фокіна стверджує, що її дід, колишній прем’єр-міністр України Вітольд Фокін став першим заступником глави української делегації у тристоронній контактній групі після того, як вона познайомила його з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Про це вона сказала в інтерв’ю “1+1”, передає “Цинічний Львів”

“Я сама, особисто, познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Це мій друг. І це було наше рішення, щоб дідусь почав займатися цим”, – повідомила Фокіна, додавши, що на той момент глава ОПУ якраз потребував кадрів для ТКГ.

За її словами, вона понад 15 років дружить із Єрмаком, вони часто бачаться, а їхні стосунки – “теплі”.

“У дідуся завжди були амбіції. Він – сірий кардинал. Він завжди по той бік камери, не любить інтерв’ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрійком, ну, з Андрієм Борисовичем, як вони можуть закінчити цю війну”, – заявила співачка.

31 липня глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук повідомив, що тривають переговори про долучення до складу групи колишнього прем’єр-міністра України Фокіна як людини, яка добре знає Донбас.

3 серпня Єрмак відрекомендував Фокіна членам делегації. 18 серпня 87-річний експрем’єр став першим заступником Кравчука.

В інтерв’ю виданню “Страна”, опублікованому 30 серпня, Фокін заявив, що виступає за загальну амністію й особливий статус для всього Донбасу. Цю заяву розкритикували колишні й нинішні представники української влади. Єрмак зазначав, що деякі висловлювання Фокіна не відображають офіційної позиції України.

Нагадаємо, нещодавно внучка Фокіна виправдовувала проросійські заяви діда.