“Я не асоціюю російську мову з рашизмом і Путіним”, – Комаровський відмовився переходити на українську (ВІДЕО)

0
504

Відомий український доктор Євген Комаровський пояснив, що він не переходитиме на українську мову, оскільки російською йому комфортніше думати і пояснювати навіть дуже складні речі простими словами. Зірковий лікар переконаний, що патріотизм і любов до Батьківщини вимірюються вчинками, а не розмовами тією чи іншою мовою.

Про це пише OBOZREVATEL.

Свою позицію Комаровський озвучив в інтерв’ю для проєкту “Продолжение следует. Люди”, яке розмістив на своєму YouTube-каналі. Він підкреслив, що російська мова не асоціюється у нього з агресією Кремля та окупантами-злочинцями.

“Це мова, якою я думаю. Мені так комфортніше. Я давно висловив свою позицію, і її не змінюю. Я не асоціюю російську мову з рашизмом і Путіним. Це мова моїх батьків, мова моїх дітей, моїх друзів. Це мова 99% мого найближчого оточення. Чому я маю його зрадити? Я розумію українську мову. Але я ніколи не зможу говорити українською так, як я це роблю російською. Головне не як я говорю, а що я говорю. Я можу дозволити собі бути більш переконливим саме російською мовою. Моя особливість у тому, що я дуже добре вмію пояснювати навіть дуже складні речі. Це зробило мене доктором Комаровським, якого знають мільйони людей”, – почав лікар.

Комаровський пояснив, чому не буде переходити на українську мову

Комаровський переконаний, що серед військових ЗСУ, які зараз захищають країну зі зброєю в руках, є й російськомовні українці. Це свідчить про те, на думку телезірки, що проявити свою любов до України можна не лише шляхом переходу на українську мову.

“Я вважаю, що в мене є інші способи висловити свою політичну позицію. Гасло про те, що любов до України як обов’язковий критерій вимагає використання лише української мови, мною не вітається. Величезна кількість молодих хлопців зі зброєю в руках, абсолютно російськомовних, зараз в окопах. Я вважаю, що вони так демонструють свою любов до країни”, – прокоментував він.

Лікар вважає, що українцям не варто лаятися між собою через мовні розбіжності – особливо під час війни.

“Я бачу наростаючу кількість так званих мовних бунтів. Боти розганяють цю тему, бо руйнація єдності України – це потужний інструмент перемоги над Україною. Дуже круто ділити нас, і цим користувалися багато років. Зрештою, президент Росії каже, що він православний. Нам в Україні закрити тему православ’я? Тому що Путін православний? Ми не віритимемо в Бога, в якого вірить Путін? Це як? Ця логіка ущербна. Людину визначають вчинки, відповіді на питання, що таке добре і що таке погано. Я знаю багато негідників, які найкрасивішою українською мовою говорять абсолютно злочинні речі… Я хочу бути подалі від цієї маячні. Люди по-іншому оцінюються в 21 столітті”, – підсумував Комаровський.