“Вже поверталася додому”: в Італії у аеропорту померла українка, після чого її обікрали (ФОТО)

0
1497

В Італії просто в аеропорту померла 62-річна українка з Івано-Франківської області Ганна Бурак.

Про це пише OBOZREVATEL, передає “Цинічний Львів”.

Жінка майже двадцять років прожила в цій країні, доглядала там за літніми італійцями і людьми з інвалідністю.

Протягом останніх двох років через пандемію вона не була вдома і дуже раділа можливості нарешті полетіти до рідних. І ось вже коли вона пройшла через турнікет до зони вильоту, її серце не витримало – Ганна померла на місці миттєво.

Уже після смерті українку пограбували: хтось витягнув її заощадження, які вона везла сім’ї. Ба більше, зараз у мережі з’явилися шахраї, які збирають гроші нібито для допомоги рідним Ганни. Хоча ні дочка, ні онук нікого про це не просили.

Стався інфаркт, але на серце жінка не скаржилася.

Трагедія в міжнародному аеропорту Неаполя сталася вранці 1 вересня. Як каже дочка Ганни, матері не було вдома – в селі Матеївці – вже два роки.

Сім’я щодня спілкувалася з Ганною через відеозв’язок. Дочка і внук кажуть, що вона ніколи на здоров’я особливо не скаржилася.

“Боліли ноги, був тиск – як у більшості людей у такому віці. Але на серце вона не скаржилася. Можливо, вона перехвилювалася, все-таки ми так давно не бачилися з нею. Друзі, які проводжали її в аеропорт, кажуть, що вони розлучилися, коли мама пройшла турнікет і увійшла в зону відльоту, куди тих, хто проводжає, вже не пускають. Вони попрощалися і пішли на парковку. Але їм незабаром подзвонили і повідомили, що мамі погано. Вони тут же повернулися. Виявилося, що мама пройшла всього метрів 10-15, і у неї стався інфаркт, допомогти їй вже не змогли”, – каже дочка.