“Виступати там і говорити “ми поза політикою” – лицемірство””: Юлія Саніна з The Hardkiss різко висловилася про українських артистів в Росії(ВІДЕО)

0
1907

Фронтвумен українського гурту THE HARDKISS Юлія Саніна, яка розповіла про дружбу з Тіною Кароль, пояснила позицію колективу стосовно виступів у Росії, де у них теж багато шанувальників. Вона також прокоментувала виступи інших українських артистів в РФ.

Пише “Цинічний Львів” з посиланням на Сьогодні.

Про те, чому гурт перестав виступати в Росії з 2014 року, і що намагається донести Саніна до своїх російських шанувальників, артистка розповіла в інтерв’ю програмі “Ходят слухи”.

“Ми там не виступаємо – це наша позиція проти політики, яка проводиться щодо України. Таким чином показуємо, що ми проти всього, що відбувається. Як тільки це припиниться, ми будемо щасливі. З такими політичними умовами, я не уявляю, як я буду їхати туди, посміхатися, дарувати радість і розважати”, – говорить Юлія.

Про виступи українських артистів в РФ

“Артист, як і будь-який громадянин, повинен мати позицію, навіть якщо він не розбирається в політиці. Я не розбираюся в політиці, не знаю всіх чиновників – навіть тих, хто у нас при владі, у мене просто немає часу за цим стежити. Тому я намагаюся не говорити про те, чого не знаю. Але виступати в Росії і говорити “ми поза політикою” – це лицемірство. Виступати на передвиборних кампаніях, отримувати за це гроші і говорити “ми поза політикою” – теж. Музика не повинна бути інструментом у політиків – ось, що значить “музика поза політикою”, – говорить Юлія.

Як повідомлялося раніше, Софія Ротару дала концерт у Росії в розпал пандемії коронавірусу.