“Вимовляти «я – українець» їм ніяково”: телеведучий вразив мережу відвертою заявою

0
2699

Український кулінарний експерт та телеведучий Євген Клопотенко вразив мережу відвертим дописом про українців.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук передає ІА “Цинічний Львів“.

“Українці чи не українці? Ось в чому питання. Є частина населення, яка просто існує на території України. Цій частині все одно. Кожний сам за себе. Зміни? Вони якось пристосовуються до змін. Вимовляти «я – українець» їм ніяково. Живуть у власній країні начебто гості. Українці, які не вважають себе українцями – смішно виходить.

Це сталося, бо протягом сотні років знищували нашу національну ідентичність. Відчуття єдності та приналежності до держави Україна. Тому національна ідентичність – те, що ми маємо відновити. Ми – не просто купка людей. Ми – носії культури та цінностей країни, на території якої живемо. Знати історію своєї країни, любити українські продукти, готувати українські страви, хоч б базово розумітися на політичній ситуації, читати українські книжки, слухати українську музику, підтримувати українських виробників. Це важливо, бо дає нам чітке розуміння хто ми. Мати національну ідентичність – це означає, що нам треба бути самодостатніми, як нація. Не думати «десь у кого краще», а робити так, щоб у нас було круто. Тільки так Україна зможе вижити.” – йдеться у його дописі.

Зазначимо, що користувачі соцмережі активно коментували цей допис і були в захоплені від написаного.

Українці чи не українці? Ось в чому питання. Є частина населення, яка просто існує на території України. Цій частині все…

Опубликовано Ievgen Klopotenko Воскресенье, 23 февраля 2020 г.