У понеділок, 17 лютого, у Львівській області викладач одного із універистетів покінчив життя самогубством просто у навчальному закладі.
Про це інформує “Цинічний Львів”, посилаючись “Ванто-галицькі новини”.
Трагедія сталася у місті Дрогобичі в одному із навчальних корпусів педагогічного університету. Загиблий – доктор фізико-математичних наук, професор.
За даними ЗМІ, загиблий – Богдан Винницький, який працював завідувачем кафедри математики ДДПУ імені Івана Франка.
Він також залишив посмертну записку.
Обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.

