Види лічильників води: їх особливості

0
571

Сьогодні лічильник води є практично у кожному домі чи квартирі з центральним водопостачанням. Це дозволяє користувачам контролювати свої витрати води і розуміти скільки вони мають оплатити за споживання води. А завдяки сучасним моделям – https://teplosmart.com.ua/produktsiia/lichylnyky-vody/ ви зможете отримувати дані лічильників води ще й дистанційно.

Будь-якій сучасній людині щодня потрібна гаряча та холодна вода. Її використовують для пиття, приготування їжі, підтримки особистої гігієни та побутових потреб. Великі міста, селища та великі села забезпечені можливістю підключення до системи центрального водопостачання. Отже, люди мають можливість користуватися як гарячою, так і холодною водою та оплачувати за воду згідно лічильників.

Варто розуміти, що за комфорт та зручність треба платити. Переглядаючи квитанції за квартплату без зусиль можна знайти пункти із сумами за водопостачання та водовідведення. Існують дві основні схеми формування вартості води. Деколи житлово-комунальні служби та постачальники водних ресурсів вираховують тариф за нормою споживання. Але, судячи зі статистики та відгуків, середньостатистична людина не витрачає належну їй норму і просто переплачує.

Другий варіант формування вартості води – це встановлення обліку води. І він найпопулярнішим у нашій країні. За його допомогою можна значно економити на оплаті рахунків. Для цього достатньо встановити прилад обліку води.

У лічильників води є низка переваг. Лічильники замірятимуть скільки кубометрів гарячої та холодної води ви витратили. Отже, платити ви будете тільки за фактичне споживання. При цьому вартість водовідведення також знизиться, адже вона залежить від витрати води. Також не виникне жодних проблем при від’їздах, адже лічильникам не буде чого фіксувати. Платити за послугу не доведеться.У свою чергу, подібний підхід кращий ще й тим, що допомагає дбайливіше ставитися до природних ресурсів на свідомому рівні через можливість моніторингу витрати води. Таким чином, запаси прісної води виснажуються набагато повільніше.

Приклад якісного лічильника води від компанії «TeploSmart»

Види лічильників води

Незважаючи на простоту і зрозумілість, вибір кращого лічильника води – досить складне завдання. Бажаючі поставити його в квартиру спочатку вирушають до супермаркетів або моніторять сайти інтернет-магазинів. І там стикаються із приладами різних видів.

Загалом можна виділити основних чотири типи лічильників:

  1. Лічильники води ультразвукові – робота такого лічильника функціонує завдяки сенсорів, що випускають та приймають ультразвукові коливання, що проходять за течією води та проти. Вся інформація передається та обробляється процесором, а потім виводиться на дисплей.
  2. Електромагнітні лічильники води – вимірюють споживання води за рахунок індукційної котушки, що створює магнітне поле та механізму, що зчитує швидкість проходження води між двома полюсами магніту.
  3. Тахометричні (крильчаті) лічильники води – вимірювання проводяться завдяки руху водяного потоку. Вода, проходячи через лічильник, обертає крильчатку, а спеціальний ролик передає показники на лічильну панель. Також є моделі з імпульсним виходом, що дозволяють автоматизувати процес передачі показань.
  4. Суперстатичні лічильники води – облік ресурсу розраховується з допомогою проходу води через спеціальний завихрювач. Після виміру швидкості показання передаються на сенсор, а далі виводяться на електронне табло.

Також лічильники води виробляються у двох варіантах – механічному та електронному.

Загалом при купівлі лічильників радимо Вам звернути увагу на компанію «TeploSmart», адже тут ви знайдете дійсно найякісніші і найсучасніші лічильники.