Види хостингу. Вибираємо хостинг за вигідною ціною

0
704

Багато з нас часто стикається з проблемою вибору хостингу. Часто виникає багато питань, щодо видів хостингу. В цій статті ми розкажемо Вам про види хостингу і де можна замовити хостинг за вигідною ціною.

Однозначно, що кожна компанія, яка пропонує хостинг має свої переваги над іншими, або ж навпаки має більше недоліків чим переваг над конкурентами. Вибір хостингу дуже відповідальна річ, тому радимо поставити до цього дуже серйозно. З хостингових провайдерів реально заслуговує на увагу https://thehost.ua, цей провайдер працює вже більше 11 років на ринку і має хорошу репутацію. Крім цього цей провайдер пропонує дуже вигідні ціни на хостинг, з якими ви можете ознайомитися н сайті провайдера.

Щодо видів хостингу то можна виділити наступні:

  • віртуальний хостинг;
  • фізичний хостинг або сollocation;
  • VPS-сервер;
  • хмарний хостинг.

Розкажемо вам про кожен з них по порядку.

Віртуальний хостинг

Найпопулярніший вид хостингу. Принцип його роботи полягає в розміщенні безлічі сайтів на одному веб-сервері. Для кожного веб-ресурсу виділено окреме місце, при цьому сайти використовують загальне програмне забезпечення. У shared-хостингу є обмеження за розміром дискового простору, трафіку, кількості сайтів в одному пакеті послуг. У той же час, це хороший і економічний вибір, коли потрібно підібрати хостинг для невеликих сайтів.

Фізичний хостинг або сollocation

Клієнт розміщує власний сервер на майданчику хостинг-провайдера. Компанія-виконавець забезпечує підключення сервера в своєму дата-центрі, його безперебійну роботу, технічну підтримку і безпеку даних сайту. В цьому випадку всі ресурси сервера працюють на певний веб-проект. Також допускається використання будь-якого програмного забезпечення і запуск декількох проектів одночасно.

VPS-сервер

Віртуальний виділений сервер схожий в управлінні з фізичним. Якщо на віртуальному хостингу передбачено загальне ПО, то VPS допускає використання альтернативних варіантів. Крім того, сайт на VPS гарантовано отримує доступ до фізичного сервера, без необхідності конкурувати за його ресурси з іншими сайтами в періоди підвищених навантажень.

Хмарний хостинг

У хмарному хостингу сервери об’єднані в кластер. Використання декількох серверів розширює можливості сайту і збільшує потенціал потужності. Також наявність декількох активних серверів є підстраховуванням для клієнта. Якщо один сервер вийде з ладу, роботу продовжить інший.

Хмарний хостинг відрізняється гнучкістю виділених ресурсів. Їх обсяг може змінюватися в залежності від навантажень. При цьому оплата за послуги хмарного хостингу залежить від споживаних потужностей, тому можна не витрачати час на вибір або зміну тарифу.

Хороший хостинг має бути перевірений часом. Тобто чим довше працює провайдер на ринку тим більше шансів, що він є надійний. Крім цього хороштй хостинг має мати хорошу службу підтримку і офіційну реєстрацію, а також пропонувати демократичні і вигідні ціни. Серед таких провайдерів є thehost.ua. Тому добре аналізуйте всіх провайдерів і замовляйте тільки якісний хостинг.