Вибираємо якісні миючі пилососи

0
899

Ми часто з вами думаємо, як провести якісне прибирання у своїх квартирі чи офісі. В такі моменти ми починаємо шукати обладнання, яке не тільки проведе поверхневе прибирання, а й грунтовно і гігєнічно усуне всі забруднення. Звичайно, що багато з нас зупинається на варіанті миючих пилососів, адже це один з найефективніших способів видалення забруднень як самим килимів, ковролінів, так і диванів і сидінь автомобілів.

Зараз на ринку є значна кількість миючих пилосолів, але лише декілька компаній пропонує якісні миючі пилососи. Серед таких і компанія Karcher, яка виробляє одні з найбільш якісних миючих пилососів.

Серед миючих пислососів компанії Karcher пропонуємо вам звернути увагу на наступні.

Миючий пилосос SE 6.100. Ви можете використовувати його для видалення складних забрудень так і просто для освіження меблів. Також його можна використовувати замість звичайного господарського пилососу (фото нижче).

Миючий пилосос SE 5.100. Ідеально підійде для прибирання автомобільних сидінь, матраців та килимів. Зможете також його використати для сухого прибирання (фото нижче).

Миючі пилососи – відмінне рішення для підтримки чистоти і гігієни в домі. Той, хто вирішує віддати перевагу цим пилососам, позбавляє себе від важкої роботи з миття підлог, чищення килимів. Миючі пилососи допоможуть очистити текстильну і шкіряну оббивку м’яких меблів, навести блискучу чистоту в салоні вашого автомобіля. За допомогою цих пилососів можна мити вікна і інші вертикальні поверхні.
Здорову атмосферу в домі без пилу і алергенів створити дуже просто, особливо завдяки Karcher.
Миючі пилососи дозволяють підтримувати в будинку ідеальну чистоту, не докладаючи до цього великих зусиль. Сучасна техніка працює за вас!

Серед переваг миючих пилососів:

  • Система подачі миючого засобу дозволяє проводити глибоке очищення сильно забруднених ділянок;
  • Вбудована система охолодження двигуна значно подовжує термін служби техніки;
  • Водний фільтр вловлює навіть дрібнодисперсний пил, ефективно очищаючи повітря в приміщенні;
  • Інтегрований зливний шланг полегшує процес обслуговування бака для брудної води, при необхідності ємність можна легко дістати і спустошити вручну;
  • Система «бак в баку» збільшує продуктивність моделей в порівнянні з аналогами;
  • Стійка платформа з маневреними колесами, на якій закріплений корпус, забезпечує високу мобільність і зручність переміщення техніки.