Вибираємо шафу-купе для невеликої кімнати: основні орієнтири та хитрощі

Вибір предметів інтер'єру для невеликої кімнати — завдання непросте. Важливо не тільки те, щоб вони вписалися за розмірами, але й не зменшували простір візуально. Чи можна знайти в таких ситуаціях компроміс?

0
217

Вибір предметів інтер’єру для невеликої кімнати — завдання непросте. Важливо не тільки те, щоб вони вписалися за розмірами, але й не зменшували простір візуально. Чи можна знайти в таких ситуаціях компроміс? Так, якщо знати деякі хитрощі, про які ми розповімо нижче.

 

Нюанси вибору меблів у невелику кімнату

Основна складність при виборі шафи в маленьку кімнату полягає в тому, щоб підібрати модель, яка зайняла б мінімум простору або хоча б візуально здавалася не дуже габаритною. Ці властивості притаманні меблям з певними характеристиками, серед яких:

  • невелика глибина. Шафи-купе бувають різних габаритів, але часто ми забуваємо, що крім висоти та ширини є ще одна важлива характеристика. Мова про глибину. Вона може бути 45 або 60 см. Моделі останнього типу, звичайно, більш місткі, але займають більше місця. Тому для маленьких або вузьких кімнат варто придивитись до конструкцій, глибина яких становить 45 см. За посиланням https://www.dybok.com.ua/ua/product/pidcatalog/14 шафи-купе такого типу представлені в асортименті і прямо зараз доступні для замовлення;
  • забарвлення світлих відтінків. Меблі темних кольорів виглядають ефектніше і виразніше, беззаперечно. Проте саме такі моделі переважно підкреслюють площу кімнати, особливо маленької. Якщо не хочеться привертати увагу до розмірів приміщення, то краще меблі вибирати світлі;
  • скляні фасади. За рахунок властивостей відображення вони візуально розширюють простір і роблять кімнату світлішою. Для невеликих приміщень ця хитрість — справжній маст-хев. Однак врахуйте ще одну особливість — шафи зі скляними фасадами більш вимогливі до догляду та поводження.

Окремо відзначимо такий параметр, як форма. Шафи-купе бувають прямими та кутовими. Останні діляться на 2 групи: 5-стінні і Г-образні. Крім відмінностей у формі, вони також відрізняються тим, як виглядають у приміщенні. 5-стінні — це масивні та габаритні конструкції, які складно вписати в маленький простір. Для невеликих кімнат більше підійде Г-подібна шафа-купе. Вона теж цілком містка, але займає менше місця і виглядає більш витончено.

Dybok дає можливість купити меблі вигідно

В інтернет-магазині шафи-купе представлені у великому асортименті. Каталог включає широке розмаїття моделей, різних за габаритами, кольором, дизайном. Але весь товар поєднує одна характеристика — він доступний. «Дубок» спеціалізується на продажі бюджетних меблів українських виробників, що вигідно вирізняє його на сучасному ринку.

До переваг інтернет-магазину варто також віднести часті акції, розпродаж та вигідні умови кредитування. Крім того, на багато товарів поширюється послуга безкоштовної доставки, що діє по всій країні.