Вузькі пральні машини для невеликої ванної

0
333

Вузькі пральні машини – ефективне рішення для невеликих ванних, кухонь і квартир-студій. Вони займають мінімум місця, але пропонують всі ті самі програми і функції, що і повнорозмірні моделі, але орієнтовані на певний сегмент покупців (порівняти ціни). Так як дана техніка виконує аналогічні завдання, то і критерії її вибору будуть практично стандартними.

Місткість

Так як вузька пральна машина займає менше місця, перше питання стосується її місткості. Завдяки продуманим деталям, сучасних технологій і матеріалів, елементи управління, двигун і інші складові, крім барабана, займають мінімум місця в середині машини. Це дозволяє їй зберегти велику місткість і мінімальні розміри.

Класи

В даному випадку будуть задіяні різні категорії. Перше, на що потрібно звертати увагу – клас прання. Покупка цієї техніки полягає в бажанні отримувати чисту білизну докладаючи мінімум зусиль, а тому клас прання, обов’язково повинен бути високим – А. Клас віджиму визначає максимальна швидкість обертання барабана в хвилину. Чим більше значення, тим менше вологості залишається на білизні і вище клас. Але в даному випадку можна піти на компроміс з ціною, вибравши більш доступну техніку з класом – В. Ще один важливий критерій – енергозбереження. Не секрет що пральні машини витрачають багато електроенергії і для тих, хто піклується про своїх рахунках і про навколишнє середовище рекомендується купувати техніку класу – А / В, але якщо ви дійсно серйозно переживаєте з цього приводу, на ринку представлений пральні машини з класом енергоефективності – А+++.

Функції та програми

Прання мильними бульбашками, діагностика поломки за допомогою смартфона, швидке прання, можливість дозавантаження білизни, автоматичне дозування миючого засобу і безліч інших можливостей сучасної техніки, просто плутають покупців. В даному випадку потрібно покладатися на свій досвід. Якщо ви часто маете проблемами через неправильну кількості миючого засобу – обирайте машину, здатну дозувати його автоматично. Для алергіків придумано безліч спеціальних програм прання і обробка парою, що видаляють до 99.9% бактерій. Техніка, керована зі смартфона знайшла позитивні відгуки серед переважної більшості покупців.

Безпека

Вузькі машини оснащені безліччю фірмових систем безпеки від виробників. Чим їх більше – тим краще. До цієї категорії входить захист від дітей, протікання, контроль дисбалансу, захист від перепадів електроенергії, протоки миючого засобу і т.д. Також звертайте увагу на гарантійні терміни техніки.

Порівняти вартість в різних магазинах міста можна за допомогою сервісу “Всі Ціни Львова“. Використовуючи агрегатор, ви легко налаштуэте фільтр пошуку, ціновий діапазон і зможете порівняти різні моделі техніки.