“Всі померли майже миттєво”: у ЗМІ розповіли подробиці вбивства дітей і самогубства матері на Львівщині (ФОТО)

0
6329

На Львівщині, у Старосамбірському районі, на базі відпочинку виявили тіла вбитих дітей і їхньої матері. Основна версія слідства полягає в тому, що мати нібито застрелила своїх дочок з мисливської рушниці, після чого покінчила життя самогубством. У ЗМІ розповіли про жахливу трагедію.

Про це писав “Цинічний Львів”.

Основна версія слідства полягає в тому, що мати нібито застрелила своїх дочок з мисливської рушниці, після чого покінчила життя самогубством

Як пишуть “ФАКТИ”, посилаючись на власні джерела в поліції Львівської області, трагедія сталася в селищі Велика Волосянка на території бази відпочинку “Каскад”.

“Жінці 36 років, її дочкам 5 і 9. Жінка жила на базі відпочинку кілька останніх років і є дочкою господаря “Каскаду”. Сім’я переїхала сюди зі Львова і почала будувати свій сімейний бізнес. Купили три ділянки, звели будинок. В цьому будинку кімнати обладнали, як готельні номери. Всі затишно і красиво. Всього на базі відпочинку сім номерів. Є навіть великі номери класу люкс,”– йдеться у повідомленні.

Трагедія сталася 29 вересня. За даними слідства, жінка приблизно о пів на одинадцяту вечора зробила три постріли з мисливської рушниці. Два – в своїх дочок, один – в себе. Всі померли фактично миттєво. Про причини, які підштовхнули жінку до такого кроку, нам поки невідомі.

Журналістам видання вдалося поспілкуватися з деякими місцевими жителями, які знали цю сім’ю.

“-Маму звали Юліана. Вона мала хороший дохід від сімейного бізнесу, – розповів “ФАКТАМ” місцевий житель Степан, який також має свою невелику базу відпочинку. – Юліана з батьками приїхала у Велику Волосянку років п’ять тому, напевно. Купили кілька ділянок, почали будуватися. Вони ставку робили на відпочинок з лижними прогулянками.

Туристів у них завжди було багато. Одні їдуть – інші заселяються. Знаю, одна сім’я з Німеччини в “Каскад” два роки поспіль приїздила. Поки не почався сезон (а він тут в розпалі зазвичай взимку), Юліана з дочками жила на базі. Що я можу сказати про них? Тихі, спокійні, привітні. Дівчата гарні, з усіма віталися. Якщо чесно, то я в самогубство не вірю. Тут щось інше сталось”.

На питання, чи був у загиблої жінки чоловік,  відповідають:

“Ми так близько знайомі не були. У вихідні приїжджав якийсь чоловік, щось привозив. Я чув, що Юліана начебто в розлученні була, але чоловік продовжував допомагати в сімейному бізнесі. Це тільки з чуток. Брехати не хочу. Старша дівчинка вчилася в третьому класі в ліцеї у Львові. Юліана возила дочку на навчання і забирала. забирал була постійно з мамою. Діти доглянуті. Я ніколи не чула, щоб були якісь крики або сварки. Дуже дружно жили. Причому в достатку. Юліана добре заробляла. В голові не вкладається, що таке могло статися”, – зазначає ще одна місцева мешканка.