Ворог наніс ракетного удару по Львову: зруйнований завод, є потерпілий

0
4003

Сьогодні, 18 березня, ворог обстріляв Львів. Близько шостої години ранку пролунала повітряна тривога. Трохи згодом було чути вибухи.

Про це пише газета “День”.

Львівський міський голова Андрій Садовий відразу ж повідомив у соцмережах, що кілька ракет вдарили по авіаремонтному заводу. «Від ударів його будівлі знищено, – зазначив у дописі мер. – Активну роботу заводу було завчасно зупинено, тому наразі людських жертв немає. На місці працюють рятувальники та відповідні комунальні служби».

О 10.00 голова Львівської обласної військової адміністрації підтвердив на брифінгу інформацію про влучання чотирьох російських ракет у Львівський авіаремонтний завод. «Внаслідок вибухів постраждала одна людина. Загиблих немає», – сказав Максим Козицький.  Також керівник ЛОВА зазначив, що це – удар по Львову, по гуманітарному хабу, в якому зараз перебувають як мінімум 200 тисяч переселенців: «Удар ворога по Львову – це ще одне підтвердження того, що росія воює не з українським військом, а воює з населенням, дітьми, жінками, переселенцями».

Звернувся голова ЛОВА і до представників ЗМІ – з проханням не оприлюднювати жодної інформації до офіційного повідомлення про НП влади. І наголосив, що у Львові немає оборонних підприємств, які працюють.