“Вони не йдуть воювати за якусь територію”: Винник розповів для чого воюють українські захисники

1
3566
Український співак переконаний, що жоден з учасників бойових дій на Сході України не скаже, що він не хоче миру.
Про це повідомляє Еспресо.

Про це Олег Винник заявив під час прес-конференції, трансляцію якої веде ТСН.

Відповідаючи на питання, чи приємно, на його думку, було родичам загиблих на Сході та бійцям, які зараз там, побачити його в кліпі з російськими артистами, Винник сказав: “У таких випадках я вірю, що ці хлопці, перед якими величезна повага і величезний біль, я думаю, що жоден з них не скаже, що він не хоче миру. Звичайно, ми маємо закінчити. І хлопці, які йдуть відстоювати нашу країну, мені здається, ні я впевнений на 100% відсотків, що вони не йдуть воювати за якусь територію, вони йдуть відстоювати нашу країну. І було би для мене дуже боляче, щоби хтось сказав, що не хоче миру”.

Він також зазначив, що не хоче, щоб гинули наші хлопці та люди, які ніколи не тримали зброю в руках. “Я хочу, щоб все припинилося”, – додав співак.

Відповідаючи на питання, чи знає він, що гасло “ми за мир” використовувалось путінським режимом, зокрема в Криму, в пропагандистській роботі на Донбасі, Винник перепитав: “Ви впевнені в цьому? Я не знаю таких речей. Я сказав те, що сказав. Я за мир. Все інше –це не моя справа. Це мають розбиратися фахівці, і це їхня справа і так має бути”.

Співак зауважив, що є люди, які хочуть миру в світі, і їх більший відсоток.

“Є слово “мир” і я не думаю ні про що. Якщо ви дитині своїй скажете: “Живи з миром” і “Я хочу, щоб ти був у мирі”, якщо дитина запитає “В якому мирі?”. Це лише означає, що мама бажає миру своїй дитині, все”, – сказав Винник.