“Вона ж згоріла за тиждень”: на Львівщині попращалися з матір’ю п’ятьох неповнолітніх дітей

0
1573

Вчора, 22 червня, у селі Великі Глібовичі Перемишлянського району поховали 40-річну вчительку географії, в якої напередодні діагностували коронавірус.  У покійної залишилося п’ятеро неповнолітніх дітей.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на ЛМН.

«Усе село в шоці: вона ж згоріла за тиждень. Спочатку захворів її чоловік, він працює на хлібозаводі. У неї у п’ятницю, 12 червня, піднялася температура. Через три дні, у неділю, її «швидкою» завезли у лікарню. Кажуть, що лікарі робили усе можливе, але через ослаблений організм не вдалося врятувати», – розповідають у Великих Глібовичах.

Жінку лікували у Центрі легеневого здоров’я, її одразу поклали у реанімаційне відділення. Діагноз – двобічна вірусно-бактеріальна пневмонія. Жінка також хворіла на цукровий діабет та мала надмірну вагу. Її стан був надзвичайно важким. ПЛР-дослідження на коронавірус одразу показало позитивний результат. З 17 червня пацієнтка перебувала на апараті штучної вентиляції легень. У суботу, 20 червня, померла.

 

«Похорон провели за всіма рекомендаціями МОЗу. На прощання з мамою взяли лише двох старших діток, молодших треба до цієї звістки підготувати. Найстаршій донечці – 17 років. Вона дуже гарно малює, навчається в мистецькому коледжі імені Івана Труша. Двоє діток – школярі, а двоє – ще дошкільнята. Наймолодшому хлопчикові всього два рочки», – додають у рідному селі померлої жінки.

Вихованням дітей буде займатися тато та батьки покійної.

Нагадаємо, що за останню добу на Львівщині зафіксовано рекордну кількість хворих на коронавірус.