Волинський священик привітав Путіна з Днем ангела: “здоров’я, терпіння і всякого добра”

0
1065

Священик Олексій Шаран, який має парафію у селі Галинівка Волинської області привітав президента Росії В. Путіна з Днем ангела. Місцеві жителі після такого випадку сильно обурилися на священика і закрили церкву на замок.

Про це повідомляє місцевий журналіст Олексій Біянов, передає видання Буг.

Як зазначає журналіст, священик Олексій Шаран написав привітання з Днем ангела у коментарях на офіційній сторінці Володимира Путіна у фейсбуці (скрін привітання нижче на фото).

У виправдання священник розповів, що привітав президента РФ випадково.

28 липня я вітав іменинників, як завжди, з Днем ангела. За традицією, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир. Так як добре не розбираюся в смартфонах та фейсбуці, то помилково у розсилку потрапив президент РФ. Друзі побачили, підказали і я привітання видалив,”
– пояснив Олексій Шаран.

Проте місцеве видання БУГ знайшло на сторінці настоятеля дописи, де він вітає людей “з днем перемоги” та просить “забрати маки” (символ пам’яті жертв Першої світової війни).

Варто зазначити, що 5 серпня на двері церкви, де служив настоятель, обурені селяни повісили замок. Цю інформацію підтвердив голова ОТГ, зазначивши, що йому подзвонили і повідомили про подію анонімно. Віряни протягом тижня планують зібратись біля храму і обговорити ситуацію, в тому числі, зі священником, який привітав Путіна з іменинами.