Volkswagen Passat B8: що врахувати при покупці авто з пробігом

0
181

Машини німецького автопрому Volkswagen Passat B8 представлені на ринку уживаних транспортних засобів в широкому розмаїтті. Притому ці моделі не затримуються надовго серед пропозицій. Попит на них стабільний і високий серед вітчизняних автолюбителів. Однак, як і будь-який транспортний засіб з пробігом, ці машини теж схильні до зносу. Варто розібратися, як вибрати Volkswagen Passat B8, щоб придбання не розчарувало.

Основні характеристики

На вітчизняному вторинному ринку Volkswagen Passat B8 з’явилися буквально кілька років тому. І відразу модель увійшла в ТОП самих затребуваних серед «німців». У порівнянні з попередніми поколіннями, цей автомобіль технічно модернізований. У ньому за задумом виробника повинні бути усунені всі проблеми і недоробки, які простежувалися у В6 і В7. Ще вона відрізняється поліпшеною комплектацією і якістю збірки. Підтверджує це твердження і той факт, що авто стало лауреатом конкурсу «Європейський автомобіль року» в 2015 р.

Серед основних характеристик Volkswagen Passat B8 – передній привід, незалежна підвіска, широкий набір опцій для забезпечення максимального комфорту водія. До додаткових характеристикам авто варто віднести і такі факти:

  1. Випускаються вони в двох модифікаціях кузова: універсали і 4-дверні седани.Двигуни – бензинові, TSI, доповнені турбонаддувом. У комплектації машин використовувалися силові агрегати різного об’єму: від 1,4 л до 2,0 л (125 і 200 л. С. Відповідно).
  2. Турбовані движки забезпечують кращий розгін. По трасі авто може набирати 100 км всього за 7,9 сек. І при цьому витрата палива – не більше 6 л.
  3. Трансмісію на Volkswagen Passat B8 встановлюють механіку (6-ступінчасту) і автомат (на 7 швидкостей).

Звичайно, в комплектації передбачені різні опції: серворуль, іммобілайзер, галогенний світло, системи ABS, ESP, ABD. Всі перераховані технічні параметри істотно підвищують комфорт їзди на авто, безпеку водія.

Однак, незважаючи на позитивні властивості, після пробігу у машини часто починаються проблеми. І ступінь їх вираженості залежить від того, скільки км «набігло» на тахографі.

Моменти, що заслуговують на увагу

При покупці «Фольксвагена Пассат» 8-го покоління, відразу варто вивчити технічні особливості різних вузлів. Так, при виборі авто за типом двигуна (які тривалий час отримували багато нарікань), варто віддавати перевагу моделям з 1,8 і 2,0 TSI. У них усунена проблема підвищеної витрати масла. При огляді варто звернути увагу на ланцюг ГРМ. Вона зношується при динамічному водінні, чому може швидко знадобитися заміна.

Другий момент – КПП. DSG встановлені на більшості «Пасатів» з об’ємом двигуна 1,8-2,0 л. Це хороші коробки, надійні, але в їх конструкції є недовговічні деталі і вузли. Так, при пробігу близько 20 тис. Км. неминуче зношується двомасових маховик і зчеплення, мехатронік.

Ходова частина. Тут переживати особливо не варто. У Volkswagen Passat B8 з ходовкой особливих проблем немає. Якщо виникають неясні шуми при їзді, то вони зазвичай виходять з додаткових елементів (датчиків висоти підвіски, наприклад).

Заводський люк – слабке місце в інтер’єрі Volkswagen Passat B8. Конструкція досить гучна і погано прилягає. Через це при їзді лунають неприємні звуки. Усунути їх можна, допрацювавши кріплення і додавши ущільнювач.

В цілому Volkswagen Passat B8 – це надійні машини, що вселяють довіру і не викликають нарікань. Однак важливо вивчити потенційні проблемні місця перед покупкою авто з пробігом, замовити повну діагностику для визначення справжнього технічного стану транспортного засобу. Ці заходи допоможуть визначити несправності і в принципі дозволять адекватно оцінити перспективу обслуговування або ремонту.