Водій по-свинячому вигнав з маршрутки та побив інваліда російсько-української війни: його поставили на коліна

0
1788

У Миколаєві ветерани російсько-української війни змусили стати на коліна водія маршрутки, який напередодні відмовився везти інваліда війни Олександра Беспалова як пільговика, вигнав його з транспорту та вдарив.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав ветеран АТО Олександр Погребиський. Він повідомив, що з водієм була проведена виховна бесіда. Вона закінчилася тим, що маршрутник вибачився та став на коліна.

Погребиський нагадав, що Беспалов є інвалідом першої групи, оскільки не має ока та частини черепа, які втратив на війні.

За його словами, крім того, Укртрансбезпека склала 2 протоколи на транспортний засіб. А на самого водія написана заява в поліцію.

“Не можна зневажливо ставитись до учасників війни з РФ, скільки вже проведено виховних робіт з водіями маршруток, скільки вже вибачились? Не один десяток. Думаю, ця робота буде продовжуватись, поки ці люди не отримають чіткого розуміння поваги до прав учасників війни!” – написав ветеран АТО.

Виховна робота учасників війни

Мій друг Serhii Tanasov , разом з побратимами, сьогодні провели виховну роботу з водієм маршрутки, який нещодавно вигнав, та вдарив з своєї маршрутки інваліда війни, кіборга Беспалов Олександр.Олександр є інвалідом першої групи оскільки не має ока та частини черепа, які втратив на війні.Водій вирішив порушити права інвалідів війни та простягти руки до учасників війни з рф.Натомість виховна робота проведена, Укртрансбезпека склала 2 протоколи на транспортий засіб цієї персони, заява в поліцію на водія ( тілесні ушкодження) Олександром написана, рішення суду попереду!Не можна зневажливо ставитись до учасників війни з рф, скільки вже проведено виховних робіт з водіями маршруток, скільки вже вибачились?Не один десяток.Думаю, ця робота буде продовжуватись, поки ці люди не отримають чіткого розуміння поваги до прав учасників війни!

Опубликовано Олександр Погребиський Четверг, 9 апреля 2020 г.