Вночі Львовом на авто каталися п’яні поліцейські та експрокурор (ФОТО)

0
1070

Вчора, 24 червня, близько 23:30, у Львові, в мікрорайоні Рясне, поліція зупинила п’яного водія, у салоні автомобіля якого перебували люди у такому з стані. Зі слів очевидців, водій і пасажири працювали чи працюють у правоохоронних органах.

Про це повідомляє Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

Як згодом зазначили свідки, за кермом SUBARU FORESTER перебував колишній прокурор, а його пасажирами виявилися поновлені через суд поліцейські.

“24.06.2020 близько 23:30,  в Рясне 1 – патрульна поліція зупинила автомобіль SUBARU FORESTER ВС7603ЕІ за підозрою що у водія стан сп’яніння, вже пізніше з інформації свідків і самих же людей яких затримали впізнали, що за кермом був правоохоронець колишній, наразі всі подробиці встановлюються.

P.S. Розізнали інформацію від свідків події – водій це колишній прокурор ніби власник цього авто, який був за кермом в стані сп’яніння, а пасажир наразі ніби поновлюється на посаду в поліцію – чоловік в білій сорочці, але також отримали інформацію, з слів самих осіб в авто, яке зупинили, що справляли поновлення його через суд в поліції – це заявляв третій пасажир, який мав би бути водієм, але лишився пасажиром, також до речі в стані сп’яніння і він з його слів має відношення також до правоохоронних органів.
Після оформлення – відмова проходження тесту на стан сп’яніння, авто забрав знайомий тверезий водій який приїхав на місце події.

P.S.2. Люди, які було свідками події скинули фото водія в в костюмі на якого оформили відмову , а пасажир який з їх слів і був особа яка через суд поновилася на посаду в правоохоронних органах і фото чоловіка в сорочці”,- зазначається у дописі Зінкевича.

Нагадаємо, у Львові помер 28-річний мотоцикліст, який потрапив під колеса інкасаторського автомобіля.