Власник одного з найбільших АТП, що займається маршрутними перевезенями у Львові – один з головних спосорів виборчої кампанії Садового

0
2394

Кандидати у Президенти України відкрили інформацію про свої виборчі фонди, а отже ми можемо проаналізувати хто, кого і на скільки фінансував.

Так, досить цікавою є іноформація про спонсорів виборчої кампанії Андрія Садового.

Одиним з головних спонсорів виборчої компанії Садового є компанії ТзОВ «Бізнес-центр «Український капітал» та будівельна компанія ТЗОВ “Хосаро”. Все би нічого, якби не те,  що співвласником і бенефініціатном цих компаній є Володимир Хома, який є одним з найбільших гравців на ринку маршрутних перевезень у Львові.

Так, майже 2,7 млн грн у виборчий фонд Садового вклала будівельна компанія «Хосаро», 90% якої належить Володимиру Хомі. Водночас він є бенефіціарним власником ПАТ «ЛАТП – 14630», що займається пасажирськими перевезеннями у Львові. За даними ЗМІ, Хома також мав безпосередній стосунок до ще одного перевізника – ТзОВ «Міра і К». Володимир Хома теж є співвласником ТзОВ «Бізнес-центр «Український капітал», що підкинуло Андрію Садовому на виборчу кампанію ще понад 3 млн грн.

Нагадаємо, що з 1 лютого вступили в дію рішення виконавчого комітету щодо коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова. Вартість проїзду становить 7 грн, тож питання “хто від цього отримав найбільші девіденти залишається відкритим?”.

У Львові люди обурилися такій ціні на проїзд у маршрутному транспорті і провели пікет проти піднятя тарифів біля Львівської міської ради.

Загальний виборчий фонд Андрія Садового становив 37 489 537, 77 грн.

Частину матеріалів взято з статті Львівського порталу.