Влада РФ прокоментувала пропозицію обміну Медвечука на полонених “азовців”

0
442

Член російської переговорної групи й депутат Держдуми РФ Леонід Слуцький заявив, що російська влада “вивчить питання” обміну затриманого народного депутата Віктора Медведчука на полонених захисників Маріуполя, але згодом увечері “передумав”.

Про це повідомляє Українаська правда з посиланням на російські ЗМІ.

 “Ми вивчимо питання можливості обміну Медведчука на “азовців”. Не ми – ЛДПР, а ті люди в Москві, які мають такі повноваження”, — сказав Слуцький.

Пізно ввечері Слуцький у своєму telegram-каналі сказав не чіплятися до його “ввічливих” формулювань. Він заявив, що підтримує воєнний трибунал над українськими військовополоненими з “Азовсталі”, а обмінювати їх не можна.

Водночас він ще раз повторив твердження, що долю Медведчука нібито мають вирішити в Москві, хоча він перебуває в слідчому ізоляторі в Україні.

Додамо, російське міністерство оборони твердить, що з “Азовсталі” вийшли 2 439 українських захисників. Однак українська влада не називає точні цифри, а міжнародні військові експерти припускають, що російські окупанти навмисно завищують кількість полонених.