Влада Німеччини анонсувала пом’якшення карантину: стало відомо, коли відновляють роботу школи і невеликі магазини

0
796
Besuch Bundeskanzlerin Angela Merkel im Rathaus Köln

Влада Німеччини узгодила заходи з поступового ослаблення карантину.

Про це інформує “Цинічний Львів” із посиланням на DW.

Вже з 20 квітня зможуть відкритися магазини площею до 800 квадратних метрів, якщо вони мають концепцію відповідного захисту покупців. Також відкриються незалежно від торгової площі автосалони і книжкові магазини, магазини з продажу велосипедів.

Жителі Німеччини змушені будуть дотримуватися жорстких обмежень щодо соціальних контактів мінімум до 3 травня. З 4 травня “поетапно” мають знову відкриватися школи. Школи планують спочатку відкрити для учнів старших класів. Згодом покроково вони мають відновити роботу в повному обсязі.

Водночас заборону на проведення масових заходів із великою кількістю учасників продовжено до кінця серпня. Діятиме поки заборона і на проведення богослужінь за участю віруючих. Також поки закритими будуть ресторани, бари і клуби.

Рекомендується носіння масок у громадському транспорті і під час здійснення покупок.

За словами канцлера ФРН Ангели Меркель, владі Німеччини вдалося серйозно уповільнити поширення коронавірусу, але це “крихкий проміжний успіх”.

“Ми маємо розуміти, що нам доведеться жити з вірусом доти, доки не буде медикаментів, насамперед, вакцини”, – підкреслила