Vkursi – найкращий помічник для вашого бізнесу

0
228

Ми живемо в унікальну епоху, коли дізнатись про людину чи компанію можна просто зробивши запит в google. Але що робити, якщо нам потрібна детальніша інформація, яку не так легко знайти? Щоб задовольнити саме цю нашу потребу створено онлайн сервіс vkursi. Він допоможе вам знайти всі необхідні дані про вашого контрагента, навіть ті, що вимагають глибокого економіко-математичного дослідження. Але почнемо з найпростішого – з реєстрів.

Vkursi групує дані про юридичних осіб залежно від адміністративно-територіальних одиниць. До прикладу обираючи «Реєстр юридичних осіб м. Львів» ви отримаєте перелік всіх суб’єктів підприємницької діяльності з місцем реєстрації у м. Львові. Інформацію про юридичних осіб можна згрупувати у два блоки:

  • відомості загального характеру: повна і скорочена назва, назва іноземною мовою, адреса, контактні дані, організаційно-правова форма, код ЄДРПОУ, статус юридичної особи;
  • розширені відомості: дата реєстрації, місце розташування на карті, відомості про органи управління та контролю, інформація про засновників та уповноважених осіб, коди КВЕД, розмір статутного капіталу, інформація про реєстрацію та облік в органах ДПС та Пенсійному фонді, дані про відокремлені підрозділи чи філії.

До того ж по кожній компанії в реєстрі юридичних осіб Vkursi можна переглянути експрес-аналіз її діяльності. Ці економічні показники надають змогу оцінити фінансовий стан юридичної особи та її платоспроможність. Фінансова аналітика допомагає визначити потребу в залученні інвестицій, оцінити конкретний проект, враховуючи динаміку окремих фінансово-економічних показників. Зокрема, фінансова аналітика Vkursi відображає:

  • аналіз основних засобів та нематеріальних активів. Цей вид аналізу дає змогу оцінити наявність та стан основних засобів підприємства через показники зносу та придатності. До того ж ви побачите, чи є у підприємства нематеріальні активи та як їх розмір змінюється в часі, що дає змогу судити вам про здатність підприємства бути інноваційним.
  • аналіз поточних зобов’язань. Допомагає у визначенні розміру боргів підприємства та швидкості їх покриття, що свідчить про платоспроможність підприємства. Зважаючи на швидкість покриття боргів, що виникають у короткостроковій діяльності, ви можете спрогнозувати те, на скільки швидко підприємство реагувати на ваш запит в погашенні заборгованості перед вами чи дотриманні термінів поставок.
  • аналіз фінансових результатів. Показує динаміку чистого прибутку/збитків, допомагає оцінити рентабельність підприємства загальну та по видах діяльності, його дохідність.

Що ще можна дізнатися в онлайн сервісі Vkursi?

Vkursi також надає повну інформацію про судові процеси підприємства, виконавчі провадження, результати податкових перевірок та плани-графіки майбутніх перевірок в контролюючих органах. Також ви маєте змогу простежити історію змін, що відбулась на підприємстві протягом його діяльності. У Vkursi наведено інформацію про зовнішньоекономічну діяльність компанії, її експорт/імпорт, участь в тендерах та закупівлях.

Ви можете отриматибезкоштовний розширений доступ Vkursi Pro на 7 днів, щоб оцінити всі переваги ресурсу та придбати платну версію на постійній основі.

Отримайте більше можливостей для вашого бізнесу разом з ресурсом Vkursi.