Вітчим жорстоко забив кулаками до смерті 3-річну доньку: все тіло було в синяках

0
1210

У Харківській області судитимуть двох співробітників ювенальної поліції, які могли врятувати життя 3-річній дівчинці, але халатно поставилися до своїх обов’язків і не зробили цього.

Дівчинка померла ще до приїзду лікарів, після того, як її в черговий раз по-звірячому побив вітчим. Ця моторошна історія сталася в селищі міського типу Ківшарівка Куп’янського району на Харківщині у вересні минулого року. У поліцію зателефонував фельдшер швидкої допомоги і повідомив правоохоронцям про те, що у нього є підозри вважати, що 3-річну дівчинку, яку вже мертвою привезли в лікарню, перед смертю дуже сильно побили. Хоча мама дівчинки все заперечувала і стверджувала, що її дочка вдавилася яблуком.

Відразу ж було відкрито кримінальне провадження і тіло дівчинки відправили на експертизу. Всі підозри фельдшера в тому, що дитину регулярно били, підтвердилися, мама дівчинки і її вітчим зникли в невідомому напрямку.

У Куп’янської районної лікарні розповіли про те, що все тіло дівчинки було в синцях:

– На дитину не було живого місця. Таке враження, що дівчинку били кожен день руками і ногами. Гематоми були по всьому тілу. Садна на носі, щоці і на губах, синці на підборідді, голові, правої ключиці, грудях, животі і руках. Але найстрашнішою травмою була закрита черепно-мозкова. Можливо, дитину били по голові не один раз. Причому били настільки сильно, що у дівчинки почався набряк головного мозку, який призвів до порушення функцій ковтання. Тобто дівчинка вже, по суті, не могла їсти самостійно.

Фельдшеру, який приїхав на виклик в Ківшарівка, мати дівчинки сказала, що її дочка їла яблуко і вдавилася, почала сильно кашляти. А так як дитина сиділа в цей час на підлозі біля стіни, то вона нібито мимоволі кілька раз вдарилася головою.

Судмедексперти провели потім експертизу. Можемо сказати, що підтвердилася і наша версія: після моменту, коли дівчинка померла, до того, як батьки викликали «швидку», пройшло кілька годин.