Віряни Московського патріархату на Буковині влаштували “молитовний мітинг” проти переходу в УПЦ (ВІДЕО)

0
1477

На Буковині прихожани Московського патріархату зібралися під стінами Сторожинецької адміністрації на чергову акцію протесту. Віряни вимагають заборонити релігійним громадам переходити до новоствореної Православної церкви України.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Кілька сотень вірян Московського патріархату влаштували молитовне стояння з вимогою, аби сільським храмам заборонили переходити до Православної церкви України. На релігійний мітинг до Сторожинця з’їхалися з усієї області – мікроавтобуси привозили людей як з Чернівців, так і з сіл. Привезли також кілька десятків священиків Московського патріархату. Спочатку вони помолилися у місцевій церкві, а потім вирушили до райадміністрації, щоб “зупинити захват будівель церков”.

Минулої неділі у селі Михайлівка громада вирішила приєднатися до Помісної церкви, однак священик не віддав ключі від храму. Через це і скликали протест.

Нині священики Московського патріархату співають молитви у райадміністрації та блокують двері керівника району. Безпосередньо у кабінеті посадовця голова райадміністрації проводить зустріч зі священиками. Учасники “стояння” чекають на спільне рішення та заяву.