Вінур – один із лідерів в енергозбереженні в Україні

0
209

Україна має великий потенціал для енергозбереження. На жаль, постійно відбуваються втрати енергії через відсутність логістики енергоефективності та застарілі передавальні електромережі. Компанія вінур пропонує сучасні системи для незалежного та безперебійного електропостачання. Клієнти компанії можуть обрати комплекс послуг “під ключ”.

Енергозбереження в Україні в 2021 році

Енергозбереження передбачає раціональне використання енергоресурсів. Впровадження енергоефективних заходів сприяє тому, що відбувається зменшення споживання енергетичних ресурсів. В 2021 році в Україні залишається актуальним впровадження енергозберігаючих заходів. Українці віддають перевагу таким сучасним системам:

  1. мережеві, автономні та гібридні сонячні електростанції;

  2. готові комплекти геліосистем;

  3. плоскі і вакуумні сонячні колектори;

  4. світлорегулятори, які автоматично вмикають/вимикають освітлення.

В 2021 році великою популярністю користуються сонячні батареї, а також електростанції. Системи генерації “зеленої” енергії мають невичерпний ресурс, безшумно працюють і прості в експлуатації. Сонячні електростанції повністю безпечні та екологічні. Такі системи зменшують витрати на електроенергію.

Способи енергозбереження для приватного будинку

В приватних будинках вигідно встановлювати резервні джерела енергопостачання, наприклад, дизельні генератори. Цей тип генераторів підходить для живлення техніки та приладів, які чутливі до перепадів напруги. Простота встановлення дизельних генераторів стала причиною того, що обладнання використовується в якості основного та резервного джерела електроживлення.

Один із способів енергозбереження – встановлення в приватному будинку гібридних сонячних панелей. При використанні гібридних систем власник будинку зможе вигідно продавати надлишки виробленої електрики. Надлишки електроенергії оплачуються по “зеленому тарифу”. Автономне джерело електрики забезпечує стабільну напругу.

Рекомендації

Дотримання простих правил допоможе економити електроенергію. Потрібно використовувати енергозберігаючі лампи, віддавати перевагу приладам А+ і А++. Можна встановити спеціальні датчики руху, використовувати сучасну багатофункціональну техніку.

Висновки

Енергозбереження в Україні впроваджується повільними темпами. Компанія “Vinur” співпрацює з перевіреними постачальниками та пропонує сучасні рішення для енергозбереження. Клієнти отримують продукцію високої якості, своєчасне сервісне обслуговування встановленого обладнання, доставку по всій Україні.