Вікриті вікна, обов’язкові маски та 15 осіб в аудиторії: як проходитиме ЗНО на Львівщині

0
1004

Термометрія, одягання масок або респіраторів, розміщення при вході антисептиків для обробки рук – це лише частина протиепідемічних заходів, яких дотримуватимуться під час ЗНО-2020.

Як пише “Твоє місто” про це  26 травня під час брифінгу повідомила директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, передає “Цинічний Львів”.

«Цього року, окрім документів та ручок, у пункт тестування із собою необхідно взяти маску. Допускаються також саморобні маски. Діти писатимуть тестування із деяких предметів упродовж трьох годин, тому важливо, аби вони були зручними. Сьогодні ми готуємося до такої ситуації, але не виключено, що можуть бути певні зміни», – каже вона.

Розсаджуватимуть учасників зовнішнього незалежного тестування в аудиторіях по 15 осіб на відстані 1,2 метри. Санітарні кімнати забезпечать рідким милом та паперовими рушниками. Аудиторії будуть добре провітрені. Під час тестування, за винятком інструктажу та аудіювання, рекомендують відкривати вікна, якщо це дозволять погодні умови.

У кожному пункті тестування чергуватимуть медичні працівники закладів освіти або закладів охорони здоров’я.

«Цього року на Львівщині для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалось 26 тисяч 239 осіб. Понад 14 тисяч – це випускники закладів загальної середньої освіти. У це число входять також студенти коледжів, учнів системи профтехосвіти, а також випускників минулих років, які хочуть здобути другу освіту», – додала Лариса Середяк.

На території області діятиме 117 пунктів тестування.

Нагадаємо, що раніше МОН через карантин на місяць посунуло дати вступної кампанії. Зокрема, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. ЗНО ж проведуть із 25 червня до 17 липня.