Війна НЕ лише на фронті: у Львові готують відправлення на схід до Дня Незалежності

0
886
Фото: ETNO VZIR

Зовсім скоро, 24 серпня, Україна святкуватиме свій 28 рік Незалежності. Та цього дня найбільша підтримка потрібна на східному фронті українським захисникам.

Тому у Львові маленька група активістів “воює” в тилу, плетучи маскувальні сітки та збираючи кошти на військові спорядження, необхідні нашій армії.

Усе розпочалось із запису 22-річного ветерана російсько-української війни, Дмитра Дробини у Фейсбуці, де він оголосив про збір коштів, які в подальшому планує використати на метеостанцію для своїх побратимів.

Подібний прилад коштує приблизно 12 000 гривень. Друзі хлопця активно почали надсилати матеріальну допомогу. Про отримані кошти хлопець звітує у коментарях під записом.

Брати і сестри, загуляв я трохи в горах, на тиждень етак, буду все доганяти!Зокрема квіткарі збройних сил кажуть що…

Geplaatst door Дмитро Дробина op Dinsdag 13 augustus 2019

До слова, хлопець неодноразово допомагав рідній 93-тій механізованій бригаді, організовуючи збір коштів. Фотозвітами Дмитро підтверджує реальність та важливість своїх дій.

Цього разу до справи долучилась творча майстерня, заснована львів’янками, “ETNO VZIR”.

Дівчата займаються реставрацією старовинного вишиття, дарують друге життя прадідівським орнаментам. Цього разу вирішили виконати “найбільш масштабний та найважливіший орнамент” – плетуть маскувальну сітку.

Як зазначають активістки, взяти участь у підготовці до Дня Незалежності на передовій може кожен:

“Долучитись до справи, до речі, може кожен. Зокрема, кілька старих футболок, скатертин, штанів чи штор сіро-буро-маскувального кольору суттєво допоможуть”,-пишуть вони.

Фото: ETNO VZIR

“Цинічний Львів” закликає усіх українців підтримати волонтерів.

Номер картки для перерахування коштів на метеостанцію:
4731 2191 0519 2706 (Дмитро Дробина)

Передати тканини для маскувальної сітки можна, зв’язавшись за номером телефону:
+380931248726 (Наталя)