“Відпочинок закінчився трагічно”: в Туреччині від коронавірусу помер українець, сім’я не може забрати тіло (ФОТО)

0
866

Українець зі Закарпаття помер від коронавірусу під час сімейного відпочинку у Туреччині. 

Про це повідомляє ТСН, пише “Цинічний Львів”.

Перед поїздкою сім’я не робила тести на COVID-19, адже не бачила у цьому потреби, бо почувалися добре. Вже за кілька днів на відпочинку чоловікові стало погано.

“Жодного натяку на щось подібне не було. Зле йому стало вже на четвертий день відпочинку. Спочатку думали, що кондиціонер надув, бо день перед тим так само погано було мені”, — розповіла нам Вікторія Лях.

Жінка каже, що сім’я почала приймати ліки від грипу, але чоловікові ліпше не ставало.

“Ми приймали ліки від грипу. Мені начебто допомогли, а чоловікові — ні. Після 3-х днів невдалого лікування та погіршення самопочуття і після того, як я перестала відчувати смаки та запахи, зрозуміла, що ж це таке. Ми звернулися в місцеву клініку, щоб оглянули й надали якусь необхідну медичну допомогу. Тоді і взяли тест ПЛР, який виявився позитивним”, — розповідає Вікторія Лях.

На жаль, чоловіка врятувати не вдалося. 7 вересня в лікарні “Анадолу” внаслідок ускладнення від коронавірусної інфекції він помер.

Сказати, що це горе для нашої сім’ї — не сказати нічого. Мій Аттіла був не тільки хорошим батьком та ідеальним чоловіком, для якого сімейні цінності були завжди на першому місці — він був нашою душею, нашими крилами за спиною (як я все жартувала до нього) нашою підтримкою і опорою! Він був людиною з безмежно добрим серцем та щирими емоціями!”, — розповіла нам Вікторія Лях.

Жінка каже, що попри погане самопочуття, у неї коронавірусу не виявили, а ось у доньки тест на COVID-19 виявився позитивним.

“Нам з донечкою зробили тести, позитивний результат показав тільки у неї, хоча вона захворіла між нами остання. Почувалася відносно добре”, — розповіла Вікторія Лях.

Наразі дружина померлого намагається організувати репатріацію чоловіка на Батьківщину.

Нагадаємо, в Україні виявили більше 3 тис. випадків коронавірусу за добу.