Відпочинок в Карпатах: місце, де можна розслабитися і полікуватися

0
983

Українські Карпати завжди приваблювали туристів своєю різноманітністю і красивими краєвидами. 

Цікавим є те, що в Карпатах є місця, де не тільки можна відпочити та подихати свіжим повітрям на повні груди, а й тим, що можна вилікувати цілий ряд хворіб завдяки особливостям кліматичних, бальнеологічних, рослинних та мінаральних умов цих місцевостей.

Одиним з таких курортів є місто Східниця та його околиці. Цей курорт розташоване у Львівській області, на межі Дрогобицького та Турківського районів.

Впершу чергу, Східиця – це бальнеологічний курорт, сьогодні сюди зїжджаються на лікування та відпочинок десятки тисяч людей щорічно. Східниця давно вже стала не тільки всеукраїнським, а й міжнародним курортом, так як тут можна зустріти туристів з багатьох країн-сусідів України, які приїжджають сюди на лікування.

Якщо ви бажаєте поєднати користе з приємним: полікуватися і відпочити одночасно, вам потрібно обрати комфортний санаторій з професійним Медікал СПА центром.

Одним з таких санаторіїв в Східниці є відпочинково-розважальний комплекс “ТАОР”, адже саме тут поєднуються хороша інфраструктура, прекрасна природа та профейсний Медікал СПА центр.

Великою перевагою курорту є також те, що він знаходиться на околицях Східниці в селі Ластівка, де екологія природнього серидовища на порядок краща і сприятливіша для лікування на відміну від міського середовища.

Ще одна родзинка відпочинково-розважального комлексу “ТАОР-КАРПАТИ” є наявність сучасного бювету мінеральних вод, який створений за найновішими стандартами.

Наявні мінеральні води це чудова профілактика проблем з нервовою, серцево-судинною системами, шлунково-кишковим трактом, нирками, печінкою та іншими органами.

У межах комплексу “ТАОР-КАРПАТИ” діє сучасний Медікал СПА центр, який пропонує вже готові пакетні пропозиції, які забезпечать комплексний підхід до вирішення тієї чи іншої проблеми з вашим здоровям. За вашим бажжанням професійні лікарі складуть вам індивідуальну програму лікування.

Тут присутній широкий вибір фізіотерапевтичних послуг: електротерапія, спелеотерапія (соляна печера), інгаляції (в тому числі на основі карпатських трав), апітерапія (лікування в бджолиному будиночку), озонотерапія, газові ін’єкції з вуглекислим газом сухий скелетний витяг, всі види лікувального та косметичного масажу.

Послуги гідротерапії тут представлені: душем Шарко, циркулярним душем, висхідним душем, підводним душем-масажом (з різними видами лікувальних добавок), перлинно-вихровою ванною.

На базі комплексу є також великий вибір розважальних послуг, що не дасть вам ніколи сумувати!

Приїжджайте в Карпати і відчуйте всю велич цієї місцевості.