Відомий український музикант з ТНМК захворів коронавірусом

0
350

Відомий український музикант і учасник популярного гурту ТНМК Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот, заразився коронавірусом.

Сумною новиною музикант поділився на своїй сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

Артист зазначив, що як і більшість населення сподівався, що його хвороба не зачепить, але його тест виявився позитивним.

“Я звісно розумів, що всі пройдемо через цей коронакіпіш, але сподівався, що зі мною це станеться якомога пізніше, якщо взагалі не омине. Але відбулося саме так і тест показав мені, що відтепер я офіційно коронована особа”, – повідомив Олег.

Також музикант розповів про свої симптоми і наголосив, що якщо наразі вже почувається краще, то втрачений нюх досі до нього не повернувся.

“На початку ламало серйозно, зараз попустило, але нікому того не раджу, тому вірити чи не вірити, то все питання для кожного особисте, але бережіть себе та своїх близьких ретельніше, бо їх вам ніхто не замінить. П.с. більш за все сумую за запахами, бо світ без них неповноцінний”, –
додав Фагот

Шанувальники зірки у коментарях побажали йому скорішого одужання та міцного здоров’я:

  • Швидкого і легкого одужання!
  • Одужуй! Швидкого відновлення відчуття усіх пахощів світу!
  • Наснаги та повного одужання!
  • Дослідженняпоказують що серед всіх чуттів запахи найбільше пов’язані з емоціями, тому не дивно. Швидкого одужання і міцного здоров’я!
  • Одужуй скоріше! Здоров’я тобі і твоїм близьким. Нехай нюх швидше вернеться, а то все як пластмасове без запахів і смаків!

Нагадаємо, від коронавірусу в Україні померла юна волонтерка.