Відійшов у вічність голова Всеукраїнської Ради Церков

0
809

В суботу, 4 липня, Господь покликав до вічності Василя Федоровича Райчинця, старшого єпископа УЄЦ, Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і Релігійних Організацій. 

Як повідомляє “Цинічний Львів” про це пише “Слово про слово” з посиланням на допис сина Василя Федоровича у Фейсбук.

Дорогі наші друзі. Сьогодні неочікувано для всіх нас, Бог покликав на спочинок нашого Батька, Райчинця Василя…

Опубликовано Anatoliy Raychynets Суббота, 4 июля 2020 г.

Син Василя Федоровича написав у Фейсбук:

“Дорогі наші друзі. Сьогодні неочікувано для всіх нас Бог покликав на спочинок нашого Батька, Райчинця Василя Федоровича, щирого, самовідданого, майже завжди усміхненого Священнослужителя. Усі ви, хто його знав особисто, або хоч раз в житті зустрічалися з ним, називали його оптимістом. Протягом свого насиченого, земного шляху він доторкнувся до багатьох тисяч людей, та залишив дотик Божої любові у серцях багатьох. Нехай пам’ять про нього надихає нас щиро любити та служити Богу і людям.”

Церемонія прощання з єпископом Василем Федоровичем Райчинцем відбудеться 05 липня з 13:00 до 18:00 в “Домі молитви” Української Євангельської Церкви. Адреса: отг. Поляна, вул. Верховинська 33.

Похоронне служіння відбудеться 6 липня о 12:00 за адресою: отг. Поляна, вул. Сонячна 59, стадіон “Поляна”. Василь Федорович Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в с. Поляна, Свалявського району, Закарпатської області, в багатодітній сім’ї проповідника.

У 1969 році вступив у завіт з Богом через святе водне хрещення. З 1970 по 1971 роки проходив службу в рядах Радянській Армії. В 1974 році був обраний церквою ХЄВ с. Поляна на дияконське служіння. У 1983 році здобув богословську освіту, закінчивши московську Семінарію (ВСЄХБ), паралельно здобувши музичну освіту.

У 1987 році Василь Федорович був обраний церквою ХЄВ с. Поляна на пасторське служіння, а в 1990 році став заступником старшого Пресвітера Союзу.

У 1991-1992 роках Союзом ВЦХЄВ було прийнято рішення про заснування Вищої Духовної Школи для освіти служителів, першим ректором якої на той час став В.Ф. Райчинець.

У 1994 році Василь Федорович був обраний старшим пресвітером Закарпатського Об’єднання церков при Союзі ВЦХЄВ.

В 1995 році на черговому З’їзді Союзу ВЦХЄВ Василя Федоровича Райчинця було обрано Старшим Єпископом Союзу.

А вранці  4 липня 2020 року в Ужгородській лікарні помер Василь Федорович Райчинець.