Відбита нирка і зламана рука – з’явилися подробиці побиття школярки за “гнилий базар”

0
1914

Школярка Ліля, яку побили однолітки в Житомирі, відмовляється їсти та спати. У дівчинки перелом руки і відбита одна нирка.

Вона досі ходить по лікарях і проходить медичні обстеження. Головна фігурантка цієї історії – Настя Юрківська, яка і раніше була помічена в неприємних ситуаціях.

Настя Юрківська погрожувала мені і постраждалій дівчинці Лілі розправою, якщо Ліля напише заяву до поліції. Сама Юрківська зараз поїхала до мами в Польщу“, – розповів Артур Малиновський, який опублікував відео моторошного катування підлітка.

Він повідомив, що йому надійшли погрози за те, що він зробив цю історію надбанням громадськості і написав імена тих, хто був причетний до фізичної розправи над школяркою.

Пізніше з’ясувалося, на відео було знято лише фрагмент побиття, найстрашніше залишилося за кадром – Лілю ще довго били ногами.

“Лілю побили за “гнилий базар”. Так пояснили фігурантки історії в особистому листуванні. Нібито Ліля образила в листуванні одну з дівчаток, а Юрківська за неї заступилася”, – говорить Артур Малиновський.

Я її толком не била, а Настя її вдарила за гнилий базар в мою сторону. У мене сьогодні був класний керівник, і вона сказала, що мені нічого не буде”, – написала одна з дівчат.

На даний момент всі учасниці конфлікту видалили свої сторінки в соціальних мережах і на зв’язок виходити відмовляються.

Джерело