Відбудеться 12 позачергова сесія Солонківської ОТГ

0
1671

Відповідно до Розпорядження Голови №227 від 08.11.2018, 9 листопада о 15:00 в приміщенні Актового залу Солонківської школи відбудеться 12 позачергова сесія Солонківської сільської ради.

Інформація про позачергову сесія з`явилася на офіційному веб-сайті Солонківської ОТГ лише 8 листопада о 16.55.

Порядок денний сесії:

1.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування  футбольних полів, спортивних  та дитячих майданчиків в с.Зубра, с.Малечковичі, с.Липники.

(Доповідач Гладковська О.І.).

2. Про внесення змін і доповнень до рішення Солонківської сільської ради №1539 від 25.09.2018 року «Про зняття з балансу сільської ради житлового будинку»

(Доповідач  Гладковська О.І.).

3.Про коригування кошторисної документації «Капітальний ремонт русла річки в с. Малечковичі  Пустомитівського району Львівської області»

(Доповідач  Гладковська О.І.).

4.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Зоряна в с. Малечковичі Пустомитівського району Львівської області»

(Доповідач  Гладковська О.І.).

5.Про звільнення від сплати пайової участі гр.Дубаса Ігоря Любомировича.

(Доповідач  Гладковська О.І.).

6.Про делегування Метко.О.С. членом до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

(Доповідач  Гладковська О.І.).

7.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для  обслуговування Зубрянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній  навчальний заклад I-III ступенів –

дошкільний навчальний заклад » в с.Зубра по вул.Шкільна,1 а  Пустомитівського району Львівської області.

(Доповідач  Гладковська О.І.).

8. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для обслуговування  народного дому  в с.Зубра Пустомитівського району Львівської області .

(Доповідач  Гладковська О.І.).

9.Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для обслуговування  лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Зубра Пустомитівського району Львівської області.

(Доповідач  Гладковська О.І.).

10.Розгляд заяв та звернень громадян

(Доповідач Деркач М.І. )