Від завтра у Дрогобичі та Стебнику закінчується опалювальний сезон

0
627

У четвер, 8 квітня, міський голова Тарас Кучма видав розпорядження №300 «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 рр.».

Про це повідомили у пресслужбі ДМР.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. закінчується 9 квітня 2021 року, за винятком котельні на вул. Сахарова, 2А.

Комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго», КП «Стебниктеплоенерго», філії Дрогобицьке управління з експлуатації газового господарства доручено припинити подачу газу на котельні підприємств та опломбувати крани на газових вводах. Виключенням є котельня на вул. Сахарова, 2А, яка забезпечує роботу плавального басейну ДЮСШ в м. Дрогобич.

Надавачі послуг зобов’язані довести інформацію до відома абонентів, які не мають лічильників обліку спожитого природного газу, про необхідність подання заяв на закриття та опломбування газових опалювальних приладів.

КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання», КП «Міський сервіс», голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, керівники установ та організацій, що фінансуються з бюджету усіх рівнів та інші суб’єкти господарювання, зобов’язані провести консервацію внутрібудинкових систем опалення житлових будинків та споруд, забезпечити їх ремонт в міжопалювальний період згідно з планом підготовки до наступного осінньо-зимового періоду 2021-2022 рр.

Начальники відділів освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтв, керівники КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання», КП «Міський сервіс», КП «Дрогобичтеплоенерго», КП «Стебниктеплоенерго», КП «Дрогобичводоканал», голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів до 14 квітня 2021 р. зобов’язані подати плани заходів з підготовки до опалювального сезону на 2021-2022 рр. та надати звіти про виконану роботу під час осінньо-зимового періоду 2020-2021 рр. у департамент міського господарства Дрогобицької міської ради.