“Від олігарха до водія!” Зеленський записав потужне звернення до українців

0
574

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців із проханням телефонувати на гарячу лінію НАБУ, якщо їм пропонують хабар або “відкат”.

Відеозвернення з’явилося на офіційній сторінці президента у Facebook. Він дав обіцянку працювати чесно і попросив українців робити “крок назустріч”

 

 

“Шлях України до успіху – це дорога з двостороннім рухом. Ми, як влада, працюватимемо чесно, але нам потрібен і ваш крок назустріч. Ми не зможемо відродити економіку, якщо люди не будуть платити податки. Це стосується кожного – від олігарха до водія таксі. Ми не зможемо перемогти корупцію, якщо ви будете закривати на неї очі або ставати учасником розпилу державних коштів”, – заявив президент.

Володимир Зеленський

“Ми ніколи не подолаємо корупцію, якщо ви закриватимете на неї очі. Вимагають хабар? Пропонують “відкат”? Будь ласка, не мовчіть! Звертайтеся на гарячу лінію НАБУ – 0800503 200. Кожен із вас може почати змінювати країну вже сьогодні!”, – сказав Зеленський.

“Давайте пам’ятати, що Європа починається не з державного кордону, Європа починається з недопалка, який летить у смітник, з пристебнутого ременя безпеки, з оплачених комунальних послуг і податків, з відповіді “ні”, коли вашій фірмі пропонують на тендері “нагнути” державу”, – зазначив президент.

https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2337051096545253/