Від дітей до старечі: кожен мав особистий стимул аби пірнути у крижану воду на свято Водохреща у Львові (ФОТО)

0
303

Водохреща у Львові: відбулось освячення води та купання в ополонці! Завітавши у Горіховий гай на вулиці Володимира Великого, можна було побачити десятки людей, які прийшли пірнути в ополонку.

Про це з місця події повідомляє власна кореспондентка ІА “Цинічний Львів“.

Хрещення в ополонці розпочалось о 11:30

Йордана розпочалось зі спільної молитви та освячення води. Згодом, усі охочі почали занурюватись в ополонку.

Було чимало охочих, які мали особисти поштовх, щоб зануритись в ополонку

«Я тільки що наважилась, вперше спробувала та відчуття класні. До цього не готувалась тільки дивилась, як чоловік тим займається. Вирішила пірнути, бо в мене день народження, просто хотілось загартуватися», – розказує учасниця Оля.

Брали участь у купанні всі хто хотів незалежно від віку

«Це були і діти, і старші, знаєте, коли занурюєшся у воду та промовляєш слова відчувається тепло», – каже присуня на святкуванні – пані Марія.

Особливу атмосферу отримала спільна коляда із Златою та Соломією, на фоні з колонок лунали колядки у виконанні гурту «Дударик».

Присутніми були рятувальники та медики, які контролювали та у разі чого могли б допомогти. Також для того аби учасники могли зігрітись, можна було скуштувати зварений волонтерами куліш та гарячий чай.

Поруч ополонки висить дошка із порадами та правилами безпеки під час пірнання. Після виходу з ополонки люди, які загартовувались відчувають тепло. Важливо перед зануренням розім’яти тіло й бажано бути загартованим.

Спеціально для ІА “Цинічний Львів” – Дмитрів Анна.