Від чого вони захищають? Влада області закупила для медиків інфекційної лікарні неефективні “захисні” костюми (ФОТО)

1
869

У Львівську обласну інфекційну лікарню закупили неефективні захисні костюми для лікарів. Попри виділені кошти і пріоритетність цієї лікарні під час пандемії коронавірусу на захисті лікарів, очевидно, економлять.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила громадська активістка і волонтерка Мирослав Бабінська.

“Не знаю, як про це написати. Як збагнути здоровою головою. Крім ненормативної лексики і бажання розстріляти с*к – іншого нема. Щойно мені зателефонував знайомий волонтер, який на той момент був в обласній інфекційній лікарні. Відділення номер 5. Люди, яким треба пам’ятники ставити за їхню небезпечну працю, не захищені перед страшним вірусом”, – написала жінка.

Вона додала: їй надіслали фото “захисних” комбінезонів, які отримали медики.

“Коли вірус перестане бавитися в піджмурки і почне, як в Італії, косити сотнями, хто посміє вимагати щось від медика, який в епіцентрі небезпеки не має найважливішого – індивідуального захисту. Я вимагаю негайно розібратися, хто закупив ці костюми! Прошу волонтерські спільноти, хто може, допоможімо 5-му відділенню індивідуальним захистом. А може і не тільки цьому відділенню? Бо іноді за бравими рапортами, що все закуплено, забезпечено, передбачено ховається чиясь некомпетентність або халатність”, – підсумувала активістка.