Великдень на передовій: українські воїни отримали подарунки від дітей «Писанка для мого героя» (фото)

0
2941

Упродовж передвеликоднього тижня в Львові тривала благодійна акція «Писанка для мого героя» в рамках якої, дітки зі шкіл міста малювали для українських воїнів подарункові писанки та листівки.

Організатори проекту, ГО «Офіс ідей», відзвітували про передачу пакунків на схід України та поділилися фотографіями військових з отриманими подарунками.

Великодні писанки та листівки передали батальйонам «Львів», «Січ», полку «Азов», а також 46-тій бригаді та сім’ям загиблих воїнів Майдану та АТО.

У акції взяли участь багато шкіл міста Львова, зокрема Ліцей №46 імені В’ячеслава Чорновола, Ліцей імені Івана Пулюя, СШ №36, СЗШ №100, а також Стенятинська ЗОШ Сокальського району.

 

«Учні трьох класів нашої школи із великим бажанням та захопленням напередодні Великодня малювали писання для наших захисників. Кожна дитина мріяла про те, щоб її писанка стала оберегом у ці дні і нагадувала воїнам про їх домівку, навіяла спогади про дитинство, підняла настрій…», – розповідає Надія Теофілівна Батюк, класна керівничка 3-А класу СЗШ №100.