“Вдягнув військову форму та повісився” – на Львівщині учасник АТО вчинив моторошне самогубство

0
688

На Львівщині пішов з життя 32-річний учасник АТО. Його тіло виявили вранці у вівторок, 31 березня, у будинку в селі Мавковичі Городоцького району.

Відомо, що чоловік вдягнув військову форму та повісився. Він залишив передсмертну записку, у якій подякував дружині за дітей, зазначив, що нікого ні в чому не звинувачує. Знайомі загиблого відгукуються про нього позитивно та пов’язують такий вчинок із наслідками для психіки від участі у бойових діях на Донбасі.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на поліцію Львівщини.

«31 березня до поліції надійшло повідомлення про те, що в Городоцькому районі виявлено тіло чоловіка без ознак життя. На місце виїхала слідчо-оператвина група. Попередньо встановлено, що це самогубство», – повідомила речниця поліції Львівщини Світлана Добровольска.

В Україні не оприлюднено офіційну статистику суїцидів серед учасників АТО. У 2018 році тодішній військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляв про цифру понад 550 осіб, у комітеті Верховної Ради у справах ветеранів називали цифру понад 1 тис. осіб (від початку бойових дій на Донбасі).

Серед причин, які найчастіше спонукають солдата чи ветерана вкоротити собі віку, психологи називають конфлікти, зумовлені особливостями несення військової служби, а також проблеми у родинному житті після повернення додому, загальний стан здоров’я та соціально-побутові негаразди.