“Вдарив сина кулаком в живіт”: у Львові звільнили вчителя, який неодноразово піднімав руку на учнів

0
405

У Львові зі школи №92 звільнили 70-річного вчителя трудового навчання, якого звинувачують у побитті дитини. Вчитель Микола Вихрист пропрацював у цій школі лише місяць.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на zaxid.net.

Про інциденти прояву агресії вчителя трудового навчання Миколи Вихриста заявила мама 6-класника Василина Добрянська у Facebook. За її словами, у четвер, 25 лютого, її син розповів, що вчитель з трудового навчання підняв на нього руку.

“Хочу розповісти про вчителя трудового навчання із 92 школи Миколу Андрійовича. Вчора син розповів, як він з ними поводиться. Неодноразово принижував їх, і ще сміє піднімати руку. То за шию хапає, то руки викручує, а вчора відвів за шию в підсобне приміщення і вдарив в живіт кулаком мого сина. Свідком цього випадку став однокласник, який відкрив двері у це приміщення”, – написала Василина Добрянська.

Директор школи №92 Михайло Ковтало підтвердив інформацію про випадок, що стався 25 лютого на уроці трудового навчання. За його словами, учні і раніше скаржились на агресивну поведінку вчителя. Його попереджали про зміну поведінки, а після випадку з учнем 6 класу – звільнили.

“Було десь потиснув руку, ще там щось. Я з ним порозмовляв, попереджав… Він ніби кулаком вчора вдарив у живіт. Але я той живіт дивився вчора – там ознак не було ніяких. Але я вчора йому [Миколі Вихристу] сказав, що треба звільнятися, якщо ви не можете себе стримати в нервах”, – розповів Михайло Ковтало.

За його словами, вчитель прийшов на роботу у січні 2021 року. Пропрацювавши лише місяць, написав заяву на звільнення.

“У нас той предмет викладала вчителька, але вона пішла у відпустку по догляду за дитиною. Ми відкрили вакансію і такий вчитель прийшов, відповідальний і вимогливий. Але діти не завжди хотіли працювати, хтось сміявся, хтось в телефоні сидить. А він, я так помітив, нервувався. І він сам казав мені, що не витримує. А сьогодні я його звільнив. Тепер у нас є вакансія”, – розповів Михайло Ковтало.

Директор також повідомив, що раніше Микола Вихрист працював на курсах для водіїв, а ще раніше – у профтехучилищі.

Зазначимо, що львівська школа №92, що на вул. Шевченка, 390, у 2019 році взяла участь у проекті “Булінг STOPS Тут”. Цей проект є частиною виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді”.

Нагадаємо, на Львівщині директорка школи цькувала учнів за зовнішній вигляд.