Вчителька вдарила учня в пах, бо він хотів у туалет

0
2126

У передмісті Одеси вчителька приватної школи побила учня. Як передає кореспондент УНІАН, про це в соціальних мережах повідомила мати постраждалого 8-річного хлопчика Наталія Гінкінова. За словами матері, дитина навчалась у приватній школі «Інтерактив» (район Крижанівки). Інцидент стався минулого тижня.

Як стверджує Гінкінова, під час уроку її син попросився в туалет, але вчителька не дозволила, й після другої відмови він вийшов без дозволу. Пізніше на вулиці вчителька побила хлопчика – все, що відбувалось, зафіксувала камера зовнішнього відеоспостереження.

Жінка зазначає, що «Інтерактив» вважається елітною школою, в класі – 8 осіб, із дітьми працюють також психологи, які розповідають, що насильство – погано. Вартість навчання становить близько 9 тис. грн на місяць, також необхідно зробити вступний внесок і доплачувати за факультативи.

Як стверджує мати постраждалого хлопчика, медики діагностували в нього забій паху. Водночас, коли вона звернулася до керівництва школи, їй заявили, що «нічого страшного не сталось», а згадана вчителька більше в цьому навчальному закладі не працює.

В мерії Одеси повідомили, що зазначена школа перебуває у веденні обласного департаменту освіти. У Головному управлінні Нацполіції в Одеській області інцидент поки не коментують.